Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.140

Rīgā 2009.gada 25.februārī (prot. Nr.14 33.§)

Par valsts īpašuma objekta Rīgā, Pirts ielā 8, nodošanu privatizācijai

 

1. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 12.panta ceturto daļu un Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likuma 6.panta otro daļu nodot privatizācijai valsts īpašuma objektu - 1/3 domājamo daļu no administratīvās ēkas (būves kadastra apzīmējums 0100 043 0193 025) Rīgā, Pirts ielā 8, un administratīvajai ēkai piekrītošo zemesgabalu Rīgā, Gre­benščikova ielā 1.

2. Veselības ministrijai veikt nepieciešamās darbības, lai no nekustamā īpašuma (nekustamā īpašuma kadastra Nr. 0100 043 0193) Rīgā, Grebenščikova ielā 1 un Pirts ielā 8, atdalītu administratīvās ēkas (būves kadastra apzīmējums 0100 043 0193 025) Rīgā, Pirts ielā 8, uzturēšanai nepieciešamo zemesgabalu.

3. Valsts akciju sabiedrībai "Privatizācijas aģentūra" atlīdzināt no privatizācijā gūtajiem ieņēmumiem Veselības ministrijai izdevumus, kas saistīti ar šā rīkojuma 2.punktā minētā zemesgabala atdalīšanu.

4. Pēc šā rīkojuma 2.punktā minētā uzdevuma izpildes Veselības ministrijai, kuras valdījumā atrodas šā rīkojuma 1.punktā minētais valsts īpašuma objekts, likumā noteiktajā kārtībā nodot un valsts akciju sabiedrībai "Privatizācijas aģentūra" pārņemt to savā valdījumā, sastādīt attiecīgu pieņemšanas un nodošanas aktu.

5. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 12.panta ceturto un sesto daļu noteikt, ka pircējs, norēķinoties par ēku, 80 procentu apmērā maksā latos un 20 procentu apmērā - privatizācijas sertifikātos.

6. Šā rīkojuma 1.punktā minētā valsts īpašuma objekta sastāvā esošā zemesgabala privatizācijai var izmantot īpašuma kompensācijas sertifikātus. Maksāšanas kārtību un maksāšanas līdzekļu attiecību noteikt saskaņā ar Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likuma 30.pantu.

Ministru prezidents I.Godmanis

Ekonomikas ministrs K.Gerhards

25.02.2009