Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.907

Rīgā 2008.gada 28.oktobrī (prot. Nr.76 81.§)
Par Slovēnijas Republikas Pievienošanās protokolu līdzdalībai Saprašanās memorandā starp Dānijas Karalistes Aizsardzības ministriju un Vācijas Federatīvās Republikas Federālo aizsardzības ministriju, un Nīderlandes Karalistes aizsardzības ministru, un Polijas Republikas nacionālās aizsardzības ministru par Civilmilitārās sadarbības izcilības centra izveidošanu, administrēšanu un darbību
Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta iekārtas likuma 31.panta pirmās daļas 2.punktu

1. Slovēnijas Republikas Pievienošanās protokols līdzdalībai Saprašanās memorandā starp Dānijas Karalistes Aizsardzības ministriju un Vācijas Federatīvās Republikas Federālo aizsardzības ministriju, un Nīderlandes Karalistes aizsardzības ministru, un Polijas Republikas nacionālās aizsardzības ministru par Civilmilitārās sadarbības izcilības centra izveidošanu, administrēšanu un darbību (turpmāk – Pievienošanās protokols) ar šiem noteikumiem tiek pieņemts un apstiprināts.

2. Pievienošanās protokols (nepublicējams) stājas spēkā Saprašanās memoranda starp Dānijas Karalistes Aizsardzības ministriju un Vācijas Federatīvās Republikas Federālo aizsardzības ministriju, un Nīderlandes Karalistes aizsardzības ministru, un Polijas Republikas nacionālās aizsardzības ministru par Civilmilitārās sadarbības izcilības centra izveidošanu, administrēšanu un darbību 12.punktā noteiktajā laikā un kārtībā.

Ministru prezidents I.Godmanis

Aizsardzības ministrs V.Veldre
08.11.2008