Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.749

Rīgā 2008.gada 15.septembrī (prot. Nr.65 20.§)

Grozījums Ministru kabineta 2003.gada 17.jūnija noteikumos Nr.322 "Iedzīvotāju reģistrā iekļauto ziņu izsniegšanas kārtība"

Izdoti saskaņā ar Iedzīvotāju reģistra likuma 17.pantu,
Dzīvesvietas deklarēšanas likuma 13.panta pirmo un trešo daļu un
likuma "Par miruša cilvēka ķermeņa aizsardzību un cilvēka audu
un orgānu izmantošanu medicīnā" 3.panta trešo daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2003.gada 17.jūnija noteikumos Nr.322 "Iedzīvotāju reģistrā iekļauto ziņu izsniegšanas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 94.nr.) grozījumu un papildināt noteikumus ar 12.1, 12.2 un 12.3 punktu šādā redakcijā:

"12.1 Izmantojot pārvaldes uzturētu neidentificētām personām tīmeklī pieejamu elektronisko pakalpojumu, persona var bez maksas saņemt elektroniski ziņas no reģistra par sevi un citām personām, vai personas deklarētā dzīvesvieta attiecīgā kalendāra gada 1.janvārī bija Rīgas, Liepājas vai Ventspils pilsētā. Ziņu pieprasītājs elektroniskajā pieprasījumā norāda tās personas vārdu, uzvārdu un personas kodu, par kuru nepieciešams saņemt ziņas.

12.2 Izmantojot pārvaldes uzturētu identificētām personām tīmeklī pie­ejamu elektronisko pakalpojumu, persona var bez maksas saņemt no reģistra elektronisku apstiprinājumu vai noliegumu par sevi un citām personām, vai persona ir reģistrēta un vai šāda persona ir dzīva. Ziņu pieprasītājs elektroniskajā pieprasījumā norāda tās personas kodu, par kuru nepieciešams saņemt apstiprinājumu.

12.3 Izmantojot pārvaldes uzturētu identificētām personām tīmeklī pieejamu elektronisko pakalpojumu, persona var bez maksas no reģistra saņemt elek­tronisku apstiprinājumu vai noliegumu par sevi un citām personām, vai personai ir reģistrēta dzīvesvieta norādītajā adresē. Ziņu pieprasītājs elektroniskajā pieprasījumā norāda tās personas kodu un adresi, par kuru nepieciešams saņemt apstiprinājumu."

Ministru prezidents I.Godmanis

Iekšlietu ministra vietā - finanšu ministrs A.Slakteris

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2008.gada 20.septembri.

 

20.09.2008