Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Attēlotā redakcija: 02.04.2009. - 02.05.2011. / Vēsturiskā
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru prezidenta rīkojums Nr.204

Rīgā 2008.gada 10.maijā
Par vienotā ārkārtas palīdzības izsaukuma numura “112” darbības programmas izstrādes darba grupu

1. Lai izstrādātu vienotā ārkārtas palīdzības izsaukuma numura “112” darbības programmu, izveidot darba grupu šādā sastāvā:

Darba grupas vadītājs

N.Freivalds – Satiksmes ministrijas valsts sekretārs

Darba grupas vadītāja vietnieks

V.Elksnis – Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks

Darba grupas locekļi:

R.Bika – Finanšu ministrijas Budžeta departamenta Varas, valdības dienestu un tautsaimniecības finansēšanas nodaļas vadītāja

J.Bundulis – Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks

(Grozīts ar Mp 02.04.2009. rīkojumu Nr.147)

2. Darba grupai izstrādāt un darba grupas vadītājam līdz 2009.gada 30.aprīlim iesniegt Ministru kabinetā koncepciju par vienotā ārkārtas palīdzības izsaukuma numura “112” darbības programmas ieviešanu, paredzot tajā elektronisko sakaru tīkla infrastruktūras (fiksētā un radio) tehnisko projektu variantus, ieviešanas laika grafiku, izmaksu tāmes un finansējuma avotus, kā arī nepieciešamo informācijas sistēmu un drošības jautājumu (infrastruktūru un informācijas sistēmu) risinājumu variantus, laika grafiku, izmaksu tāmes, finansējuma avotus un nepieciešamos tiesību aktu projektus.

(Grozīts ar Mp 02.04.2009. rīkojumu Nr.147)

3. Darba grupas vadītājs, ja nepieciešams, attiecīgo jautājumu risināšanai var pieaicināt citus speciālistus, konsultantus un ekspertus, kā arī pieprasīt no citām valsts institūcijām darbam nepieciešamo informāciju.

4. Darba grupas sekretariāta funkcijas nodrošina Satiksmes ministrijas Sakaru departaments.

Ministru prezidents I.Godmanis
02.04.2009