Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Paziņojums par uzdevumiem Ministru kabinetam saistībā ar Valsts kontroles konstatētajām nepilnībām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā

 

Daru zināmu, ka Saeima šā gada 1.novembra sēdē nolēmusi:

Uzdot Ministru kabinetam:

1. Līdz 2007.gada 20.novembrim izveidot komisiju papildu pārbaudes veikšanai nolūkā izvērtēt operatīvo līdzekļu izlietojumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, šajā komisijā iekļaujot arī Ģenerālprokuratūras, Valsts kontroles, Drošības policijas un Satversmes aizsardzības biroja pārstāvjus.

2. Līdz 2007.gada 1.decembrim noteikt, kādā kārtībā izveidojama Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likuma 5.panta septītajā daļā paredzētā komisija, tās sastāvu un darbības principus.

3. Līdz 2008.gada 1.maijam izstrādāt normatīvos aktus un nepieciešamības gadījumā izstrādāt likumprojektus, kas noteiktu atklātā un klasificētā budžeta pārskatu konsolidācijas nosacījumus, kā arī kārtību, kādā veicama operatīvajai darbībai izmantojamo materiālo vērtību realizācija un tās rezultātā iegūto naudas līdzekļu atspoguļošana grāmatvedības uzskaitē, lai vienlaicīgi nodrošinātu grāmatvedības prasībām atbilstošu pietiekami pārskatāmu uzskaiti un valsts noslēpuma objektu aizsardzību.

Saeimas priekšsēdētājs G.Daudze

Rīgā 2007.gada 1.novembrī

01.11.2007