Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Rīgas domes lēmums Nr.2456

Rīgā 2007.gada 29.maijā (prot. Nr.72, 18.§)

Par Berģu ielas un Mākoņu ielas pagarinājumu, Mazās Berģu ielas un Padebešu ielas nosaukumu piešķiršanu, kā arī grozījumiem Rīgas domes 03.02.1998. lēmumā Nr.5536

 

Pamatojoties uz likuma "Par pašvaldībām" 21.panta pirmās daļas 20.punktu, kā arī ņemot vērā Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Rīgas vietvārdu un pilsētvides objektu nosaukumu komisijas 18.12.2006. lēmumu (sēdes prot. Nr.6, 1.punkts), Rīgas dome nolemj:

1. Piešķirt pagarinātajam Berģu ielas posmam no atzara uz rietumiem līdz jaun­izveidotajai ielai pie Juglas ezera (atbilstoši pievienotajai shēmai) nosaukumu:

- Mazā Berģu iela.

2. Piešķirt pagarinātajam ielas posmam, kas savienos esošo Mākoņu ielu ar jaunizveidoto ielu (atbilstoši pievienotajai shēmai) nosaukumu:

- Mākoņu iela.

3. Piešķirt jaunizveidotajai ielai no Mākoņu ielas jaunā posma līdz Mazajai Berģu ielai (atbilstoši pievienotajai shēmai) nosaukumu:

- Padebešu iela.

4. Izdarīt grozījumus ar Rīgas domes 03.02.1998. lēmumu Nr.5536 apstiprinātajā Rīgas ielu alfabētiskajā sarakstā un minētā lēmuma pielikumā "Rīgas ielu alfabētiskajā sarakstā minēto ielu sadalījums atbilstoši Rīgas priekšpilsētu (rajonu) izpilddirekciju administratīvajām teritorijām", papildinot Rīgas ielu alfabētisko sarakstu un Rīgas Vidzemes priekšpilsētas ielu sarakstu ar Mazo Berģu ielu un Padebešu ielu atbilstoši alfabētam.

5. Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Rīgas ĢeoMetrs" vienas nedēļas laikā pēc lēmuma pieņemšanas iekļaut 1., 2. un 3.punktā minētos ielu nosaukumus ielu sarakstos, plānos un pilsētas kartē.

6. Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļai nodrošināt lēmuma publicēšanu laikrakstos "Latvijas Vēstnesis" un "5 min".

7. Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir atbildīgs par lēmuma izpildi.

Rīgas domes priekšsēdētājs J.Birks

Rīgā 2007.gada 1.jūnijā

02.06.2007
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.