Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 502

Rīgā 1999.gada 1.novembrī (prot. Nr. 57, 13.§)

Par V.Liepiņu

1. Sakarā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pakļautībā esošās iestādes - Skrundas radiolokācijas stacijas apkārtnes vides rehabilitācijas un Krievijas militāro pensionāru repatriācijas fonda (turpmāk - Skrundas fonds) - reorganizāciju (Ministru kabineta 1999.gada 2.septembra rīkojums Nr.421 "Par Skrundas radiolokācijas stacijas apkārtnes vides rehabilitācijas un Krievijas militāro pensionāru repatriācijas fonda reorganizāciju") atbrīvot Vīgantu Liepiņu no Skrundas fonda direktora amata saskaņā ar Latvijas darba likumu kodeksa 33.panta 1.2 punktu.

2. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Latvijas vides aizsardzības fondam Latvijas darba likumu kodeksā noteiktajā kārtībā brīdināt V.Liepiņu par atbrīvošanu no amata un izmaksāt atlaišanas pabalstu un kompensāciju par neizmantoto atvaļinājumu no Finansu ministrijas līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem (Skrundas fonda reorganizācijas izdevumiem piešķirtie finansu resursi).

3. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 1994.gada 1.novembra rīkojumu Nr.476 "Par J.Kalniņu un V.Liepiņu" (Latvijas Vēstnesis, 1994, 131.nr.).

 

Ministru prezidents A.Šķēle

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs V.Balodis

01.11.1999