Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Kultūras ministrija

Rīkojums Nr.106 Rīgā 1999.gada 10.decembrī

Par Kultūras ministrijas balvas piešķiršanu

Apbalvot ar Kultūras ministrijas Atzinības rakstu un piešķirt naudas balvu (pēc nodokļu samaksas) par sasniegumiem starptautiskajos konkursos, izstādēs un skatēs laika periodā no 1998.gada 1.novembra līdz 1999.gada 31.oktobrim:

Liepājas lietišķās mākslas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Eiropas
koledžas audzēknim Parlamenta juveliermākslas liceju
Kasparam Milleram starptautiskajā konkursā Vācijā
Jūrmalas mūzikas vidusskolas Ls 90 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei Vinetai Sareikai vijolnieku konkursā Bukarestē (Rumānija)
Vidzemes jūrmalas mūzikas Ls 90 par izciliem sasniegumiem Nikolaja Rubinšteina
un mākslas skolas audzēknei 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Francija)
Aigai Upiniecei
Rīgas horeogrāfijas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem 3.starptautiskajā
audzēknei Elzai Leimanei jauno dejotāju konkursā Vīnē (Austrija)
Rīgas 1.mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem 4.starptautiskajā
audzēknei Artai Saulītei pianistu konkursā Konzerteum-98 (Grieķija)
Rīgas 1.mūzikas skolas Ls 500 par izciliem sasniegumiem Nikolaja Rubinšteina
audzēknim Rūdolfam Vankam 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Francija)
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknim Artūram Ancānam pianistu konkursā Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem F.Šopena
audzēknim Artūram Cingujevam 1.starptautiskajā Baltijas jūras valstu jauno
pianistu konkursā Narvā (Igaunija)
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknim Kristam Marhilēvičam pianistu konkursā Concours Musical De France
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknim Jānim Miltiņam pianistu konkursā Concours Musical De France
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknim pianistu konkursā Concours Musical De France
Rūdolfam Kreicbergam
Lielvārdes mūzikas skolas Ls 140 par izciliem sasniegumiem Nikolaja Rubinšteina
audzēknei Gintai Eisakai 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Francija)
Lielvārdes mūzikas skolas Ls 140 par izciliem sasniegumiem Nikolaja Rubinšteina
audzēknei Jekaterinai Sarajevai 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Francija)
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 140 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei Astrai Lazdiņai pianistu konkursā Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 500 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknim Gintam Rācenim pianistu konkursā Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei Līgai Dimantei pianistu konkursā Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei Lindai Leinei pianistu konkursā Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 140 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei Janai Kļevickai pianistu konkursā Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 140 par izciliem sasniegumiem 38.starptautiskajā
audzēknei Artai Arnicānei atskaņotājmākslinieku konkursā Beethovenuv
Hradec-99 (Čehija)
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Nikolaja Rubinšteina
audzēknei Baibai Ošiņai 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Francija)
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei Paulai Šūmanei atskaņotājmākslinieku konkursā Remember
Enescu (Rumānija)
Rīgas Doma kora skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknim Artūram Kupčam pianistu konkursā Concours Musical De France
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem M.K.Ogiņska
audzēknei Daigai Maskalūnei 6.starptautiskajā kameransambļu konkursā
Smorgoņā (Baltkrievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem M.K.Ogiņska
audzēknei Ksenijai Keivišai 6.starptautiskajā kameransambļu konkursā
Smorgoņā (Baltkrievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem M.K.Ogiņska
audzēknim 6.starptautiskajā kameransambļu konkursā
Romānam Saikovskim Smorgoņā (Baltkrievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem M.K.Ogiņska
audzēknim 6.starptautiskajā kameransambļu konkursā
Oļegam Koļesņičenko Smorgoņā (Baltkrievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem M.K.Ogiņska
audzēknim Andrim Saleniekam 6.starptautiskajā kameransambļu konkursā
Smorgoņā (Baltkrievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem Sanktpēterburgas
audzēknei starptautiskajā atskaņotājmākslinieku
Kristīnei Rusakovičai konkursā Baltica Harmonika (Krievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem Sanktpēterburgas
audzēknim starptautiskajā atskaņotājmākslinieku
Aleksejam Masļakovam konkursā Baltica Harmonika (Krievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem Sanktpēterburgas
audzēknim starptautiskajā atskaņotājmākslinieku
Dmitrijam Mihailovam konkursā Baltica Harmonika (Krievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 40 par izciliem sasniegumiem Sanktpēterburgas
audzēknim Aļģim Dijokam starptautiskajā atskaņotājmākslinieku
konkursā Baltica Harmonika (Krievija)
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 90 par izciliem sasniegumiem Sanktpēterburgas
audzēknei Natālijai Jeršovai starptautiskajā atskaņotājmākslinieku
konkursā Baltica Harmonika (Krievija)
Baldones mākslas skolas Ls 500 par izciliem sasniegumiem starptautiskajā
audzēknim bērnu mākslas konkursā " Child Art 2000 "
Mārtiņam Muzikantam Vašingtonā (ASV)
Baldones mākslas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem 10.starptautiskajā
audzēknei Katrīnai Dimantai bērnu mākslas biennālē Kanagavā (Japāna)
Baldones mākslas skolas Ls 200 par izciliem sasniegumiem 10.starptautiskajā
audzēknim bērnu mākslas biennālē Kanagavā (Japāna)
Eduardam Konovaļenko
Baldones mākslas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Latvijas- Zviedrijas
audzēknei Leldei Mežulei starptautiskajā bērnu zīmējumu konkursā
"Mana pilsēta"
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei Tatjanai Kuzņecovai atskaņotājmākslinieku konkursā Remember
Enescu (Rumānija)
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem 15.starptautiskajā
audzēknei Tatjanai Redjko čellistu konkursā Ūsti pie Orlicas (Čehija)
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 140 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei Ievai Rūtentālei jauno mūziķu konkursā Concertino Praga (Čehija)
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 140 par izciliem sasniegumiem Starptautiskās
audzēknim Mārtiņam Circenim klarnetistu asociācijas vidusskolu konkursā
(Kanāda)
Vidzemes jūrmalas mūzikas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
un mākslas skolas audzēknei bērnu mākslas konkursā Fantasyhouse (Somija)
Undai Verbickai
Vidzemes jūrmalas mūzikas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
un mākslas skolas audzēknei bērnu mākslas konkursā Fantasyhouse (Somija)
Ventai Alenai
Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas Ls 250 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
koledžas audzēknei pianistu konkursā Concours Musical De France
Aleksandrai Kokurinai
Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas Ls 250 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
koledžas audzēknei pianistu konkursā Concours Musical De France
Jūlijai Vaļaikinai
Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Nikolaja Rubinšteina
koledžas audzēknei 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Francija)
Dzintrai Milčai
Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
koledžas audzēknei pianistu konkursā Concours International
Jūlijai Tarasovai de Piano Maryse Cheilan (Francija)
Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas Ls 140 par izciliem sasniegumiem Nikolaja Rubinšteina
koledžas audzēknei 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Francija)
Inesei Ozolai-Ozoliņai
Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Karla Filtša
koledžas audzēknei Zanei Gudrajai 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Rumānija)
Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Karla Filtša
koledžas audzēknim 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Rumānija)
Raimondam Petrauskim
Rīgas Latgales priekšpilsētas Ls 140 par izciliem sasniegumiem Nikolaja Rubinšteina
vakara muzikas skolas audzēknim 4.starptautiskajā pianistu konkursā (Francija)
Aleksandram Lobačovam
Siguldas mākslas skolas Ls 180 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknim Rolandam Kļaviņam bērnu mākslas konkursā Fantasyhouse (Somija)
Rīgas mākslas skolas Ls 90 par izciliem sasniegumiem Starptautiskajā
audzēknei mākslas konkursā "Mūzika un krāsas-1998"
Kristīnei Boronovskai (Somija)
Rīgas mākslas skolas Ls 90 par izciliem sasniegumiem Slovēnijas bērnu
audzēknei Dacei Vītolai žurnāla " Linkovni svet " starptautiskajā
mākslas izstādē
Rīgas mākslas skolas Ls 90 par izciliem sasniegumiem Slovēnijas bērnu
audzēknei Dārtai Putniņai žurnāla " Linkovni svet " starptautiskajā
mākslas izstādē
Rēzeknes Skolēnu interešu Ls 140 par izciliem sasniegumiem 11.starptautiskajā
centra vizuālās mākslas pulciņa bērnu un jaunatnes mākslas izstādē Hivinkē
dalībniecei Madarai Gritānei (Somija)
Rēzeknes Skolēnu interešu Ls 140 par izciliem sasniegumiem 11.starptautiskajā
centra vizuālās mākslas pulciņa bērnu un jaunatnes mākslas izstādē Hivinkē
dalībniecei Andrai Odumānei (Somija)
Rēzeknes Skolēnu interešu Ls 90 par izciliem sasniegumiem 11.starptautiskajā
centra vizuālās mākslas pulciņa bērnu un jaunatnes mākslas izstādē Hivinkē
dalībniecei Sintijai Kaņepei (Somija)
Rēzeknes Skolēnu interešu Ls 90 par izciliem sasniegumiem 11.starptautiskajā
centra vizuālās mākslas pulciņa bērnu un jaunatnes mākslas izstādē Hivinkē
dalībniecei Vikai Lipskai (Somija)
Rēzeknes Skolēnu interešu Ls 90 par izciliem sasniegumiem 11.starptautiskajā
centra vizuālās mākslas pulciņa bērnu un jaunatnes mākslas izstādē Hivinkē
dalībniecei Sofijai Carevai (Somija)
Rēzeknes Skolēnu interešu Ls 90 par izciliem sasniegumiem 11.starptautiskajā
centra vizuālās mākslas pulciņa bērnu un jaunatnes mākslas izstādē Hivinkē
dalībniecei Jūlijai Rutkovskai (Somija)
Rēzeknes Skolēnu interešu Ls 90 par izciliem sasniegumiem 11.starptautiskajā
centra vizuālās mākslas pulciņa bērnu un jaunatnes mākslas izstādē Hivinkē
dalībniecei Anitai Bautrei (Somija)
Skolotāji
Liepājas lietišķās mākslas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
koledžas skolotājam audzēkņa Kaspara Millera sagatavošanā
Andrim Garokalnam Eiropas Parlamenta juveliermākslas liceju
starptautiskajam konkursam
Jūrmalas mūzikas vidusskolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai audzēknes Vinetas Sareikas sagatavošanā
Havivai Dimenšteinai Starptautiskajam vijolnieku konkursam
Bukarestē
Koncertmeistarei Ls 80 par ieguldījumu audzēkņu Vinetas Sareikas
Olitai Liepiņai un Paulas Šūmanes sagatavošanā
starptautiskajiem vijolnieku konkursiem
Rumānijā
Vidzemes jūrmalas mūzikas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
un mākslas skolas skolotājai audzēknes Aigas Upinieces sagatavošanā
Agrai Lācei Nikolaja Rubinšteina 4.starptautiskajam
pianistu konkursam
Rīgas horeogrāfijas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Sarmītei Graudiņai audzēknes Elzas Leimanes sagatavošanā
3.starptautiskajam jauno dejotāju konkursam Vīnē
Rīgas 1.mūzikas skolas Ls 250 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Irēnai Krživickai audzēknes Artas Saulītes sagatavošanā
4.starptautiskajam pianistu konkursam
Konzerteum-98 un audzēkņa Rūdolfa Vanka -
Nikolaja Rubinšteina 4.starptautiskajam
pianistu konkursam
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 250 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ellai Strazdiņai audzēkņu Artūra Ancāna, Krista Marhilēviča,
Jāņa Miltiņa, Aleksandras Kokurinas un
Jūlijas Vaļaikinas sagatavošanā
Starptautiskajam pianistu konkursam
Concours Musical De France un audzēknes
Jūlijas Tarasovas - Concours International
de Piano Maryse Cheilan
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājam Andrim Mežgailim audzēkņa Artūra Cingujeva sagatavošanā
F.Šopena 1.starptautiskajam Baltijas jūras
valstu jauno pianistu konkursam Narvā
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Jekaterinai Kostinai audzēkņa Rūdolfa Kreicberga sagatavošanā
Starptautiskajam pianistu konkursam
Concours Musical De France
Lielvārdes mūzikas skolas Ls 135 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Marinai Silantjevai audzēkņu Gintas Eisakas un Jekaterinas Sarajevas
sagatavošanā Nikolaja Rubinšteina
4.starptautiskajam pianistu konkursam
Pāvula Jurjāna mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ingrīdai Reinholdei audzēknes Astras Lazdiņas sagatavošanā
Starptautiskajam pianistu konkursam
Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 250 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Anitai Pāžei audzēkņu Ginta Rāceņa un Līgas Dimantes
sagatavošanā Starptautiskajam pianistu
konkursam Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 135 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ilzei Treijai audzēkņu Janas Kļevickas un Lindas Leines
sagatavošanā Starptautiskajam pianistu
konkursam Concours Musical De France
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājam Sergejam Osokinam audzēknes Artas Arnicānes sagatavošanā
38.starptautiskajam atskaņotājmākslinieku
konkursam Beethovenuv Hradec-99
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ilzei Graubiņai audzēknes Baibas Ošiņas sagatavošanā
Nikolaja Rubinšteina 4.starptautiskajam
pianistu konkursam
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ludmilai Girskai audzēknes Paulas Šūmanes sagatavošanā
Starptautiskajam atskaņotājmākslinieku
konkursam Remember Enescu
Rīgas Doma kora skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ilzei Nakasei audzēkņa Artūra Kupča sagatavošanā
Starptautiskajam pianistu konkursam
Concours Musical De France
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 150 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājam Teodoram Savickim audzēkņu pūtēju kvinteta sagatavošanā
M.K.Ogiņska 6.starptautiskajam
kameransambļu konkursam Smorgoņā
Daugavpils mūzikas koledžas Ls 150 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājam audzēkņu akordeonistu kvarteta un
Valērijam Hodukinam audzēknes Natālijas Jeršovas sagatavošanā
Sanktpēterburgas starptautiskajam atskaņotāj-
mākslinieku konkursam Baltica Harmonika
Baldones mākslas skolas Ls 250 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ievai Muzikantei audzēkņa Mārtiņa Muzikanta sagatavošanā
Starptautiskajam bērnu mākslas
konkursam" Child Art 2000 " Vašingtonā un
audzēknes Katrīnas Dimantas - 10.starptau-
tiskajai bērnu mākslas biennālei Kanagavā
Baldones mākslas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājam audzēkņa Eduarda Konovaļenko sagatavošanā
Tālivaldim Muzikantam 10.starptautiskajai bērnu mākslas biennālei
Kanagavā
Baldones mākslas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājam Jurim Balodim audzēknes Leldes Mežules sagatavošanā
Latvijas-Zviedrijas starptautiskajam bērnu
zīmējumu konkursam "Mana pilsēta"
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Dacei Bērzājai audzēknes Tatjanas Kuzņecovas sagatavošanā
Starptautiskajam atskaņotājmākslinieku
konkursam Remember Enescu
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 80 par ieguldījumu audzēknes Tatjanas Kuzņecovas
koncertmeistarei sagatavošanā Starptautiskajam atskaņotājmākslinieku
Lili Sarkisjanai konkursam Remember Enescu
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu audzēk-
skolotājam Arvīdam Tareilam nes Tatjanas Redjko sagatavošanā 15.starptau-
tiskajam čellistu konkursam Ūsti pie Orlicas
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 80 par ieguldījumu audzēknes Tatjanas Redjko
koncertmeistarei Ilgai Pitkevičai sagatavošanā 15.starptautiskajam čellistu
konkursam Ūsti pie Orlicas
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājam Imantam Sneibim audzēknes Ievas Rūtentāles sagatavošanā
Starptautiskajam jauno mūziķu konkursam
Concertino Praga
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 80 par ieguldījumu audzēknes Ievas Rūtentāles
koncertmeistaram sagatavošanā Starptautiskajam jauno mūziķu
Jānim Zilberam konkursam Concertino Praga
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājam audzēkņa Mārtiņa Circeņa sagatavošanā
Gunāram Kļaviņam Starptautiskās klarnetistu asociācijas
vidusskolu konkursam
Emīla Dārziņa mūzikas skolas Ls 80 par ieguldījumu audzēkņa Mārtiņa Circeņa
koncertmeistarei Dacei Rijniecei sagatavošanā Starptautiskās klarnetistu
asociācijas vidusskolu konkursam
Vidzemes jūrmalas mūzikas un Ls 50 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
mākslas skolas skolotājai audzēknes Undas Verbickas sagatavošanā
Ievai Lazdauskai Starptautiskajam bērnu mākslas konkursam
Fantasyhouse
Vidzemes jūrmalas mūzikas un Ls 50 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
mākslas skolas skolotājam audzēknes Undas Verbickas sagatavošanā
Aļģirtam Lazdauskim Starptautiskajam bērnu mākslas konkursam
Fantasyhouse
Vidzemes jūrmalas mūzikas un Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
mākslas skolas skolotājai audzēknes Ventas Alenas sagatavošanā
Mārai Alenai Starptautiskajam bērnu mākslas konkursam
Fantasyhouse
Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas Ls 200 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
koledžas skolotājai audzēkņu Dzintras Milčas un Ineses Ozolas-
Guntai Božai Ozoliņas sagatavošanā Nikolaja Rubinšteina
4.starptautiskajam pianistu konkursam un
audzēkņu Zanes Gudrās un
Raimonda Petrauska - Karla Filtša
4.starptautiskajam pianistu konkursam
Rīgas Latgales priekšpilsētas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
vakara mūzikas skolas audzēkņa Aleksandra Lobačova
skolotājai Irēnai Ozoliņai sagatavošanā Nikolaja Rubinšteina
4.starptautiskajam pianistu konkursam
Siguldas mākslas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Zinaīdai Ceskei audzēkņa Rolanda Kļaviņa sagatavošanā
Starptautiskajam bērnu mākslas konkursam
Fantasyhouse
Rīgas mākslas skolas Ls 100 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ivetai Laurei audzēknes Kristīnes Boronovskas
sagatavošanā Starptautiskajam mākslas
konkursam "Mūzika un krāsas-1998"
Rīgas mākslas skolas Ls 135 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
skolotājai Ievai Maurītei audzēkņu Daces Vītolas un Dārtas Putniņas
sagatavošanā Slovēnijas bērnu žurnāla " Linkovni
svet " starptautiskajai mākslas izstādei
Rēzeknes pilsētas Skolēnu Ls 135 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
interešu centra vizuālās audzēkņu Madaras Gritānes un Andras Odumānes
mākslas pulciņa skolotājai sagatavošanā 11.starptautiskajai bērnu un
Jevgēnijai Dudukalovai jaunatnes mākslas izstādei Hivinkē
Rēzeknes pilsētas Skolēnu Ls 135 par pedagoģisko darbu un ieguldījumu
interešu centra vizuālās audzēkņu Sintijas Kaņepes, Vikas Lipskas,
mākslas pulciņa skolotājai Sofijas Carevas, Jūlijas Rutkovskas un
Jeļenai Antonovai Anitas Bautres sagatavošanā
11.starptautiskajai bērnu un jaunatnes
mākslas izstādei Hivinkē

Pamats: 1. Nolikums Kultūras ministrijas balvai par sasniegumiem starptautiskajos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs (1998.gada 8.maija rīkojums Nr.54);

2. Apbalvošanas komisijas sēdes 1999.gada 25.novembra protokols Nr.1 un 1999.gada 1.decembra protokols Nr2.

Kultūras ministre Karina Pētersone

10.12.1999