Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par izložu un azartspēļu nodevu un nodokli"

Izdarīt likumā "Par izložu un azartspēļu nodevu un nodokli" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1994, 14.nr.; 1995, 22.nr.; 1997, 9.nr.; 1999, 17.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 5.pantu ar otro daļu šādā redakcijā:

"Ja kalendāra mēneša laikā azartspēļu iekārta tiek pārvietota uz citu norises vietu, attiecīgajā mēnesī nodoklis aprēķināms proporcionāli par katru tiešo norises vietu."

2. Izteikt 12.pantu šādā redakcijā:

"12.pants. Ienākumi no izložu un azartspēļu nodevas [maksa par speciālo atļauju (licenci)] tiek ieskaitīti valsts pamatbudžetā.

Ienākumi no azartspēļu nodokļa 75 procentu apmērā ieskaitāmi valsts pamatbudžetā, bet 25 procentu apmērā - tās pašvaldības budžetā, kuras teritorijā tiek organizēta azartspēle.

Ienākumi no valsts mēroga izložu nodokļa ieskaitāmi valsts pamatbudžetā, bet no vietēja mēroga izložu nodokļa - tās pašvaldības budžetā, kuras teritorijā tiek organizēta izloze."

3. Aizstāt 13.pantā vārdus "speciālajā budžetā" ar vārdiem "valsts pamatbudžetā".

Pārejas noteikums

2000.gadā no izložu un azartspēļu nodevas un nodokļa ieņēmumiem tiek nodrošināta dotācija sporta speciālajā budžetā un Kultūrkapitāla fondam likumā "Par valsts budžetu 2000.gadam" noteiktajā apmērā.

Likums stājas spēkā 2000.gada 1.janvārī.

Likums Saeimā pieņemts 1999.gada 11.novembrī.

Valsts prezidentes vietā
Saeimas priekšsēdētājs J.Straume

Rīgā 1999.gada 1.decembrī

01.01.2000