Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Finanšu ministrijas lēmums Nr.108

Rīgā 2006.gada 1.jūnijā

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO""

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi biedrības "Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO"" iesniegumu un pārējos šā panta otrajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2006.gada 24.maija atzinumu Nr.11-2006/103 piešķirt šai biedrībai sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka biedrības "Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO"" iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un biedrības "Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO"" darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2006.gada 24.maija atzinumu Nr.11-2006/103, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu biedrībai "Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO"" (reģistrēts Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2004.gada 8.septembrī, Nr.40008068529, juridiskā adrese: Rīga, Nīcgales iela 26).

Biedrības "Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "SUSTENTO"" sabiedriskā labuma darbības veidi:

- indivīda tiesību aizsardzība;

- pilsoniskās sabiedrības attīstība;

- trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana;

- veselības veicināšana;

- izglītības atbalstīšana.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV-1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāre I.Krūmane

01.06.2006