Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Rīkojums Nr. 148 2000. gada 8. decembrī

Par dioksīna un polihlordifenila aizlieguma atcelšanu

Pamatojoties uz ES lēmumu 2000/301/EC, kā arī uz Baltijas valstu veterināro un pārtikas dienestu vadītāju tikšanās laikā pieņemto lēmumu, nosaku:

1. Atcelt visus iepriekš noteiktos ierobežojumus dzīvnieku izcelsmes produktu ievešanā Latvijas Republikā sakarā ar dioksīna un polihlordifenila piesārņojumu.

2. Ievedot Beļģijas dzīvnieku izcelsmes pārtikas produktus un dzīvnieku izcelsmes produktu saturošu barību, nepieciešams veterinārais (veselības) sertifikāts, kurā valsts kompetentas institūcijas veterinārais inspektors apliecina, ka ir iepazinies ar Latvijas Republikā noteiktajām prasībām attiecībā uz pieļaujamo dioksīna un polihlordifenila līmeni produktos un tie nav iegūti no dzīvniekiem, kas audzēti novietnēs, kas pakļautas valsts kompetentas institūcijas aizliegumam, un nav saņēmuši barību, kas piesārņota ar dioksīnu vai polihlordifenilu, un ka sertificējamos produktos dioksīna līmenis nepārsniedz Latvijas Republikas noteiktās normas.

3. Rīkojums stājas spēkā ar tā parakstīšanas brīdi.

4. Rīkojumu publicēt laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

5. Kontroli pār rīkojuma izpildi uzdodu direktora vietniekam uzraudzības jautājumos I.Celmam.

Galvenais valsts veterinārais inspektors V.Veldre

08.12.2000