Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabinets rīkojums Nr.8

Rīgā 2001.gada 5.janvārī (prot. Nr.1, 40.§)

Par valsts īpašuma objektu privatizācijā gūto ienākumu izlietošanu 2001.gadā akciju sabiedrības "Dambis" pārstrukturēšanas projekta finansēšanai

1. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju" 6.panta trešo daļu un 8.panta pirmās daļas 17.apakšpunktu, kā arī likuma "Par uzņēmējdarbībai sniegtā valsts un pašvaldību atbalsta kontroli" 13.panta pirmās daļas 2.punktu atļaut Privatizācijas aģentūrai 2001.gadā nodrošināt no valsts īpašuma objektu privatizācijā gūtajiem ienākumiem akciju sabiedrības "Dambis" pārstrukturēšanas projekta finansēšanu 400000 latu apmērā.

2. Ekonomikas ministrijai saskaņot ar Finansu ministriju un apstiprināt šī rīkojuma 1.punktā minētās summas izdevumu tāmi.

3. Privatizācijas aģentūrai:

3.1. nodrošināt šī rīkojuma 1.punkta izpildi atbilstoši normatīvajiem aktiem, Ekonomikas ministrijas apstiprinātajai izdevumu tāmei un maksājumu grafikam, izmantojot norēķiniem Valsts kasē atvērtos kontus;

3.2. reizi ceturksnī informēt Ekonomikas ministriju par naudas līdzekļiem, kas ieskaitīti minētajos kontos, un attiecīgo līdzekļu izlietojumu.

 

Ministru prezidents A.Bērziņš

Ekonomikas ministrs A.Kalvītis

05.01.2001