Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Valsts veterinārais dienests

Rīkojums Nr.130 2000.gada 9.novembrī

Par zāļu lietošanas dokumentēšanu

Pamatojoties uz MK noteikumu Nr.327 "Noteikumi par ierobežojumiem zāļu lietošanā dzīvniekiem" 17.punktu un likuma "Par veterinārmedicīnu" 27.panta 8.punktu, nosaku:

1. Praktizējošiem veterinārārstiem produktīvo dzīvnieku un sporta dzīvnieku novietnēs ieviest žurnālu, kurā tiek dokumentēta to zāļu lietošana, kas ierobežo dzīvnieku produkcijas izmantošanu. Žurnālā obligāti jābūt šādām ailēm:

1.1. zāļu nosaukums;

1.2. lietošanas mērķis;

1.3. datums;

1.4. dzīvnieku identifikācijas numurs;

1.5. veterinārārsta paraksts.

2. Līdz jaunu veterināro apliecību veidlapu un veterināro (veselības) sertifikātu veidlapu apstiprināšanai, zirgu dzimtas dzīvniekiem, ja tie tiek pārvietoti vaislas nolūkā vai uz izstādēm un tiem ir lietotas zāles, kuru sastāvā ir š agonisti vai aliltrenbolons un nav beidzies šo zāļu izdalīšanās laiks no organisma, izdarīt atzīmi dzīvnieka pasē par minēto zāļu lietošanu, norādot lietošanas mērķi un datumu.

3. Rīkojums stājas spēkā no tā publicēšanas brīža laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

4. Kontroli pār rīkojuma izpildi uzdodu Dzīvnieku veselības un labturības uzraudzības daļas veterināro zāļu un dzīvnieku labturības sektora vadītājai I.Lukašēvičai.

Valsts veterinārā dienesta direktors V.Veldre

14.11.2000