Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.45

Rīgā 2006.gada 17.janvārī (prot. Nr.3 11.§)
Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 27.maija noteikumos Nr.275 "Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu samaksas kārtība un kārtība, kādā pakalpojuma izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta"
Izdoti saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 8.panta ceturto un piekto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2003.gada 27.maija noteikumos Nr.275 "Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu samaksas kārtība un kārtība, kādā pakalpojuma izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 81., 157.nr.) šādus grozījumus:

1.Svītrot 4.punktā vārdus "kuras teritorijā klients deklarējis savu dzīves­vietu un".

2. Papildināt noteikumus ar 11.punktu šādā redakcijā:

"11. Ja pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu par pakalpojuma nepieciešamību konkrētai personai un ievieto šo personu ilgstošas aprūpes institūcijā, kas atro­das citas pašvaldības teritorijā, un persona deklarē savu dzīvesvietu pašvaldībā, kuras teritorijā atrodas ilgstošas aprūpes institūcija, pašvaldībai, kura pieņēma lēmumu par pakalpojuma nepieciešamību, ir tiesības samazināt pakalpojuma maksas apmēru par summu, kādu tā attiecīgajā saimnieciskajā gadā būtu saņēmusi kā dotāciju no pašvaldību izlīdzināšanas fonda, vai par summu, par kādu pašvaldība būtu veikusi mazākas iemaksas pašvaldību izlīdzināšanas fondā
atbilstoši likumā "Par pašvaldību finansu izlīdzināšanu" noteiktajam aprēķinam, ja personas deklarētā dzīvesvieta netiktu mainīta."

Ministru prezidents A.Kalvītis

Labklājības ministre D.Staķe
20.01.2006