Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Stratēģiskas nozīmes preču kontroles komiteja

Lēmums 2000. gada 11. oktobrī

Par lidmašīnu un helikopteru komponentu, ierīču un daļu eksporta un tranzīta licencēšanu

Ņemot vērā atsevišķu civilās aviācijas lidmašīnu un helikopteru komponenšu, ierīču un daļu izmantošanas iespējas arī militārajās lidmašīnās un helikopteros, Stratēģiskas nozīmes preču kontroles komiteja nolemj:

1. Papildināt kontrolei pakļauto dubultā pielietojuma preču sarakstu ar punktu šādā redakcijā - "Lidmašīnu un helikopteru komponentes, ierīces un daļas".

2. Uzdot Latvijas Attīstības aģentūras Eksporta un importa kontroles un uzskaites departamentam veikt visu veidu lidmašīnu un helikopteru komponenšu, ierīču un daļu eksporta un tranzīta licencēšanu saskaņā ar Ministru kabineta 1997. gada 16. decembra noteikumiem Nr.421 un Ministru kabineta 1997. gada 7. oktobra noteikumiem Nr.348.

3. Informēt Valsts ieņēmumu dienesta Galveno muitas pārvaldi par to, ka Eksporta un importa kontroles un uzskaites departamenta līdz šim izsniegtās izziņas lidmašīnu un helikopteru komponentu, ierīču un daļu eksportam un tranzītam turpmāk ir derīgas līdz šī lēmuma stāšanās spēkā.

4. Šis lēmums neattiecas uz civilās aviācijas lidmašīnu un helikopteru komponentēm, ierīcēm un daļām, kuras tiek eksportētas vai pārvietotas tranzītā:

- regulāro reisu lidmašīnu no Latvijas un uz Latviju remontam Latvijas un ārvalstu lidostu teritorijās,

- Latvijā reģistrēto aviokompāniju čarterreisu lidmašīnu remontam Latvijas un ārvalstu lidostu teritorijās.

5. Uzdot Eksporta un importa kontroles un uzskaites departamentam publicēt šo lēmumu laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

6. Lēmums stājas spēkā 14 dienas pēc tā publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Stratēģiskas nozīmes preču kontroles komitejas priekšsēdētājs M.Riekstiņš

Komitejas sekretāra p.i. A.Viļumsons

07.11.2000