Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.526

Rīgā 2005.gada 10.augustā (prot. Nr.45 11.§)

Par valsts nekustamās mantas domājamo daļu pārdošanu

 

1.Saskaņā ar Valsts un pašvaldību mantas atsavināšanas likuma 5.panta pirmo daļu, likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 9.panta otro daļu un pārejas noteikumu 20.punkta 3.apakšpunktu atļaut valsts akciju sabiedrībai "Valsts nekustamie īpašumi" pārdot izsolē šādas valsts nekustamās mantas domājamās daļas, kas ierakstītas zemesgrāmatā uz valsts vārda Finanšu ministrijas personā:

1.1.vienu trešo domājamo daļu no vienstāva dzīvojamās mājas (liters Nr.1) un saimniecības ēkas (liters Nr.3) (kadastra Nr.01000130029) Rīgā, Mazajā Vējzaķsalā 17;

1.2.vienu sesto domājamo daļu no divstāvu dzīvojamās ēkas (liters Nr.5) (kadastra Nr.01000760219) Rīgā, Šampētera ielā 15a.

2.Līgumā paredzēt, ka:

2.1.pircējs - saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" pārejas noteikumu 20.punkta 4.apakš­punktu izveidota dzīvokļu īrnieku grupa - par šajā rīkojumā minētās valsts nekustamās mantas domājamo daļu, kas atbilst dzīvokļu īrnieku grupas īrēto telpu kopējai platībai, izsoles sākotnējo cenu pilnā apmērā maksā privatizācijas sertifikātos, bet par domājamo daļu, kas pārsniedz dzīvokļu īrnieku grupas īrēto telpu kopējo platību, - pilnā apmērā latos. Starpību starp nosolīto un sākotnējo izsoles cenu par attiecīgās ēkas domājamo daļu pircējs maksā latos;

2.2.pircējs - kopīpašnieks vai cita persona - par šajā rīkojumā minētās attiecīgās nosolītās ēkas domājamo daļu maksā latos.

Ministru prezidenta vietā - finanšu ministrs O.Spurdziņš

Ekonomikas ministrs A.K.Kariņš

10.08.2005