Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.460

Rīgā 2005.gada 28.jūnijā (prot. Nr.37 7.§)

Grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 15.jūlija noteikumos Nr.247 "Kārtība, kādā pieprasāma un izsniedzama informācija par obligātajam militārajam dienestam pakļautajām personām"

Izdoti saskaņā ar Obligātā militārā dienesta likuma 11.pantu

 

Izdarīt Ministru kabineta 1997.gada 15.jūlija noteikumos Nr.247 "Kārtība, kādā pieprasāma un izsniedzama informācija par obligātajam militārajam dienestam pakļautajām personām" (Latvijas Vēstnesis, 1997, 184./185.nr.) šādus grozījumus:

1.Izteikt noteikumu nosaukumu šādā redakcijā:

"Kārtība, kādā pieprasāma un izsniedzama informācija par obligātajā militārajā dienestā iesaucamajām personām, rezerves karavīriem un rezervistiem".

2.Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2.Šo noteikumu 1.punktā minēto informāciju valsts militārā dienesta pārvaldes pieprasa un saņem no valsts pārvaldes iestādēm, pašvaldībām, veselības aprūpes iestādēm un citām juridiskajām personām."

3.Izteikt 5.punktu šādā redakcijā:

"5.Informāciju pieprasa:

5.1.reģistrējot obligātajam militārajam dienestam pakļautās personas;

5.2.aktualizējot obligātajam militārajam dienestam pakļauto personu datu bāzes informāciju;

5.3.iesaucot obligātajā militārajā dienestā, iesaucot rezerves karavīrus un rezervistus uz apmācībām, izvērtējot kandidātus profesionālajam militārajam dienestam vai mācībām militārajā mācību iestādē."

4.Svītrot 7.punktu.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Aizsardzības ministrs E.Repše

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2005.gada 2.jūliju.

02.07.2005