Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Valsts ieņēmumu dienesta rīkojums Nr.731

Rīgā 2000.gada 21.septembrī

Par papildinājumiem VID 2000.gada 24.jūlija rīkojumā Nr.544 "Par nosacījumiem, kādi jāievēro, pirms muitas amatpersona pieņem noformēšanai TIR karneti muitas iestādē uz robežas"

1. Izdarīt VID 2000.gada 24.jūlija rīkojumā Nr.544 "Par nosacījumiem, kādi jāievēro, pirms muitas amatpersona pieņem noformēšanai TIR karneti muitas iestādē uz robežas" šādus papildinājumus un izteikt 1.1.punktu šādā redakcijā:

"1.1. Gadījumā, ja:

1.1.1. TIR karnetes īpašnieks (pārvadātājs - pārvadātājfirmas pilnvarots pārstāvis), kurš iesniedz TIR karneti, ir Latvijā reģistrēta transportlīdzekļa, vilcēja īpašnieks vai nomnieks. Nomas gadījumā TIR karnetes īpašnieks ir ierakstīts transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības piezīmju ailē kā nomnieks;

1.1.2. TIR karnetes īpašnieks (pārvadātājs - pārvadātājfirmas pilnvarots pārstāvis), kurš iesniedz TIR karneti, ir ārvalstīs reģistrēta transportlīdzekļa, vilcēja īpašnieks vai nomnieks. Nomas gadījumā jāuzrāda nomas līgums vai tā kopija, vai pilnvara;

1.1.3. piekabe vai puspiekabe ir nomāta, TIR karnetes īpašniekam (pārvadātājam - pārvadātājfirmas pilnvarotam pārstāvim) jāuzrāda nomas līgums vai tā kopija, vai pilnvara un transportlīdzekļa atestācijas apliecības 8.ailē ir jābūt uzrādītam piekabes vai puspiekabes īpašniekam un/vai nomniekam."

2. Rīkojuma tekstu publicēt laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

3. Rīkojums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors A.Sončiks

27.09.2000