Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Valsts veterinārais dienests

Rīkojums Nr.3

2000.gada 6.janvārī

Par dzīvnieku izcelsmes produktu ievešanas aizlieguma atcelšanu no Nīderlandes

Pamatojoties uz 1999.gada 21.septembra Latvijas Republikas un Nīderlandes Valsts veterinārā dienesta vienošanās protokola 6.punktā noteikto prasību izpildi, nosaku:

1. Importa un eksporta daļai noteiktā kārtībā izsniegt ievešanas atļaujas no Nīderlandes ievedamajiem dzīvnieku izcelsmes produktiem paredzētiem cilvēku patēriņam un dzīvnieku izcelsmes produktus saturošai lopbarībai.

2. Uzņēmumiem (uzņēmējsabiedrībām) pieprasot ievešanas atļaujas Valsts veterinārajā dienestā un ievedot Latvijas Republikā no Nīderlandes dzīvnieku izcelsmes produktus, paredzētus cilvēku patēriņam, un dzīvnieku izcelsmes produktus saturošai barībai, nepieciešams veterinārais sertifikāts un deklarācija "Par dzīvnieku izcelsmes produktiem, kuri paredzēti cilvēku un dzīvnieku patēriņam un ir ievesti no Nīderlandes" (pielikums).

3. Rīkojumu nosūtīt Zemkopības ministrijas sanitārajai robežinspekcijai.

4. Ar šī rīkojuma stāšanos spēkā atzīt par spēku zaudējušu 1999.gada 7.jūnija rīkojumu Nr.80, kas attiecas uz Nīderlandi un rīkojuma Nr.90 1.un 2.punktu.

5. Rīkojums stājas spēkā ar tā publicēšanas brīdi laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

6. Kontroli par rīkojuma izpildi uzdodu Importa un eksporta daļas vadītājam M.Blausam.

Valsts veterinārā dienesta direktors V.Veldre

 

07.01.2000