Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

 

Ministru kabineta rīkojums Nr.919

Rīgā 2004.gada 24.novembrī (prot. Nr.67 39.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2004.gada 29.septembra rīkojumā Nr.713 "Par valsts aģentūras "Latvijas Hidrometeoroloģijas aģentūra", Latvijas Vides aģentūras un Valsts ģeoloģijas dienesta reorganizāciju un valsts aģentūras "Latvijas Vides un meteoroloģijas aģentūra" izveidošanu"

 

Izdarīt Ministru kabineta 2004.gada 29.septembra rīkojumā Nr.713 "Par valsts aģentūras "Latvijas Hidrometeoroloģijas aģentūra", Latvijas Vides aģentūras un Valsts ģeoloģijas dienesta reorganizāciju un valsts aģentūras "Latvijas Vides un meteoroloģijas aģentūra" izveidošanu" (Latvijas Vēstnesis, 2004, 156.nr.) grozījumus un aizstāt rīkojuma nosaukumā un 1.punktā vārdus "Latvijas Vides un meteoroloģijas aģentūra" ar vārdiem "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra".

Ministru prezidents I.Emsis

Vides ministrs R.Vējonis

24.11.2004
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.