Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.939

Rīgā 2004.gada 16.novembrī (prot. Nr.66 29.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2004.gada 13.jūlija noteikumos Nr.603 "Noteikumi par iepirkuma procedūrām un to piemērošanas kārtību pasūtītāja finansētiem projektiem"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par iepirkumu valsts
vai pašvaldību vajadzībām
" 5.2 pantu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2004.gada 13.jūlija noteikumos Nr.603 "Noteikumi par iepirkuma procedūrām un to piemērošanas kārtību pasūtītāja finansētiem projektiem" (Latvijas Vēstnesis, 2004, 121.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Noteikumi attiecas:

2.1. uz jebkuru personu, kura veic vai gatavojas veikt komercdarbību saskaņā ar Komercdarbības atbalsta kontroles likumu;

2.2. uz jebkuru personu, kura saņem atbalstu vai finansējumu projekta īstenošanai no valsts vai pašvaldības budžeta;

2.3. uz Latvijas Republikā reģistrētu personu, kura saskaņā ar atbildīgās institūcijas lēmumu atzīta par Eiropas Savienības strukturālo instrumentu (grantu) finansējuma saņēmēju."

2. Papildināt noteikumus ar 2.1 punktu šādā redakcijā:

"2.1 Šo noteikumu 2.punktā minētā persona veic iepirkuma procedūras saskaņā ar šiem noteikumiem, ja tā nav pasūtītājs likuma "Par iepirkumu valsts vai pašvaldību vajadzībām" izpratnē."

3. Izteikt 7.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"7.2. ja finansējuma saņēmējam nepieciešams daļēji nomainīt vai papildināt tā rīcībā jau esošās preces, ievērojot tehnisko savietojamību ar jau esošajām precēm, kā arī ja tehnisku iemeslu dēļ vai tādu iemeslu dēļ, kas saistīti ar izņēmuma tiesību aizsardzību, piegādājamos ražojumus var izgatavot vai piegādāt vai pakalpojumus var sniegt vienīgi konkrēts piegādātājs."

4. Papildināt noteikumus ar 18.1 punktu šādā redakcijā:

"18.1 Finansējuma saņēmējs nosaka tādu piedāvājuma derīguma termiņu, lai iespējamie piegādātāji būtu saistīti ar savu piedāvājumu līdz iepirkuma līguma noslēgšanas brīdim."

5. Aizstāt 19.punkta otrajā teikumā vārdus "grozījumus izdara" ar vārdiem "finansējuma saņēmējs nodrošina grozījumu izziņošanu".

6. Papildināt 27.punktu aiz vārdiem "uzaicinājuma tekstu" ar vārdiem "tehnisko aprakstu".

7. Izteikt 3.pielikumu šādā redakcijā:

"3. pielikums
Ministru kabineta
2004. gada 13. jūlija
noteikumiem Nr.603

Paziņojums par lēmuma pieņemšanu

 

939-002.PNG (38998 bytes)

Ministru prezidents I.Emsis

Finanšu ministra vietā - ekonomikas ministrs J.Lujāns

24.11.2004