Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.524

Rīgā 2004.gada 8.jūnijā (prot. Nr.34 12.§)
Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 18.jūnija noteikumos Nr.235 “Noteikumi par maģistrālo cauruļvadu projektēšanu, būvniecību un atbilstības novērtēšanu”
Izdoti saskaņā ar likuma “Par atbilstības novērtēšanu”
7.panta pirmo daļu un Būvniecības likuma 2.panta ceturto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2002.gada 18.jūnija noteikumos Nr.235 “Noteikumi par maģistrālo cauruļvadu projektēšanu, būvniecību un atbilstības novērtēšanu” (Latvijas Vēstnesis, 2002, 94.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt noteikumu tekstā vārdus “pilnvarotā institūcija” (attiecīgā locījumā) ar vārdiem “paziņotā institūcija” (attiecīgā locījumā).

2. Izteikt 4.punktu šādā redakcijā:

“4. Cauruļvadu atbilstības novērtēšanu veic akreditētas atbilstības novērtēšanas institūcijas, par kuru akreditāciju publicēti paziņojumi laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” (turpmāk — paziņotā institūcija).”

3. Izteikt 5.punkta ievaddaļu šādā redakcijā:

“5. Atbilstības novērtēšanas institūciju akreditē novērtēt maģistrālo cauruļvadu atbilstību, ja tā nodrošina šādu minimālo prasību izpildi:”.

4. Izteikt 6.punktu šādā redakcijā:

“6. Ekonomikas ministrija sadarbībā ar standartu tehnisko komiteju “Spiedieniekārtas un to kompleksi” iesaka sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Latvijas standarts” šo noteikumu izpildei izstrādājamos, adaptējamos un piemērojamos standartus.”

5. Svītrot 7.punktā vārdus “Bezpeļņas organizācija valsts”.

6. Izteikt 3.2.apakšnodaļas nosaukumu šādā redakcijā:

“3.2. Būvprojekta atbilstības novērtēšana”.

7. Aizstāt noteikumu tekstā vārdu “pieteikums” (attiecīgā locījumā) ar vārdu “iesniegums” (attiecīgā locījumā).

Ministru prezidents I.Emsis

Ekonomikas ministrs J.Lujāns
12.06.2004