Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Saeima ir pieņēmusi un
Valsts prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Latvijas Kriminālprocesa kodeksā

Izdarīt Latvijas Kriminālprocesa kodeksā šādus grozījumus:

1. Izteikt 300. panta pirmās daļas 8. punktu šādā redakcijā:

«8) kāds brīvības atņemšanas iestādes veids, uzsākot soda izciešanu, jānosaka tiesājamam.».

2. Izslēgt 313. panta otrajā daļā vārdus «labošanas darbu kolonijas vai audzināšanas darbu kolonijas veidu piespriešana, atkāpjoties no vispārējiem noteikumiem».

3. Izteikt 314. panta pirmās daļas 8. punktu šādā redakcijā:

«8) nosakot brīvības atņemšanas sodu, tiesa spriedumā norāda tās brīvības atņemšanas iestādes veidu, kurā uzsākama soda izciešana,».

4. Aizstāt 3G5. panta pirmajā daļā un 366. panta pirmajā daļā vārdus «iestādes, kas pārzina soda izpildi, un rajona, pilsētas vai pilsētas rajona pašvaldības attiecīgās institūcijas kopīga» ar vārdiem «brīvības atņemšanas iestādes administratīvās komisijas».

5. Aizstāt 365. panta trešajā daļa vārdus «pašvaldības attiecīgās institūcijas pārstāvis, iestādes, kas pārzina soda izpildi» ar vārdiem «brīvības atņemšanas iestādes administratīvās komisijas».

6. Aizstāt 366. panta pirmajā daļā vārdus «pašvaldības attiecīgās institūcijas pārstāvis un iestādes, kas pārzina soda izpildi» ar vārdiem «brīvības atņemšanas iestādes administratīvās komisijas».

7. Izteikt 369. panta tekstu šādā redakcija:

«Saskaņā ar Latvijas sodu izpildes likumdošanas aktiem notiesātajam noteikto brīvības atņemšanas iestādes veidu un režīmu groza brīvības atņemšanas iestādes administratīvā komisija.

Administratīvās komisijas lēmumu var pārsūdzēt tiesā.»

Likums stājas spēkā ar tā izsludināšanas dienu.

Likums. Saeimā pieņemts 1994. gada 15. decembri.

Valsts prezidents G. ULMANIS

1994. gada 30. decembrī

30.12.1994