Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.541

 Rīgā 1996.gada 27.decembrī (prot. nr.61, 44.§)

Par valsts akciju sabiedrības "Latvijas Hipotēku un zemes banka" tiesībām izmantot valsts īpašuma privatizācijas fonda līdzekļus

1. Noteikt, ka ar 1997.gada 1.janvāri visi akciju sabiedrības "Latvijas kredītbanka" no valsts īpašuma privatizācijas fonda līdzekļiem izsniegtie aizdevumi tiek nodoti apkalpošanai un uzraudzībai valsts akciju sabiedrībai "Latvijas Hipotēku un zemes banka" ar visām šo aizdevumu atgūšanas tiesībām.

2. Noteikt, ka valsts akciju sabiedrība "Latvijas Hipotēku un zemes banka" ir tiesīga izmantot tai nodoto akciju sabiedrības "Latvijas kredītbanka" no valsts īpašuma privatizācijas fonda līdzekļiem izsniegto aizdevumu atgūtos līdzekļus (kredītu pamatsummas un procentus par to izmantošanu) atbilstoši likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas fondiem" 3.panta pirmās daļas 3.punktam hipotekāro aizdevumu sistēmas attīstības stimulēšanai, ilgtermiņa kredītresursu veidošanai, kā arī bankas pamatkapitāla palielināšanai.

Ministru prezidents A.Šķēle

Ekonomikas ministrs G.Krasts

27.12.1996