Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

Saeima ir pieņēmusi un Valsts

prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par prekursoriem"

Izdarīt likumā "Par prekursoriem" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1996, 12.nr.) šādus grozījumus:

1. 1.pantā

aizstāt 1.punktā vārdus "Labklājības ministrijas Narkotiku kontroles komitejas uzraudzībā esošo narkotiku, psihotropo vielu un prekursoru sarakstu" ar vārdiem "Labklājības ministrijas uzraudzībā esošo narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru sarakstu";

izteikt 6.punk tu šādā redakcijā:

"6) operators - jebkura fiziskā vai juridiskā persona, kas ražo, uzglabā, vairumā vai mazumā tirgo prekursorus, veic to pārstrādi, importa, eksporta vai tranzīta operācijas, ar tām saistītos brokeru pakalpojumus vai muitas deklarāciju noformēšanu."

2. Aizstāt 3., 4. un 13.pantā vārdus "Labklājības ministrijas Narkotiku kontroles komiteja" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Labklājības ministrija" (attiecīgā locījumā).

3. Aizstāt 14., 15., 17., 18., 19. un 20.pantā vārdus "Labklājības ministrijas Narkotiku kontroles komiteja" (attiecīgā locījumā) ar vārdiem "Valsts zāļu aģentūra'' (attiecīgā locījumā).

Likums Saeimā pieņemts 1998.gada 11.jūnijā.

Valsts prezidents G.Ulmanis

Rīgā 1998.gada 1.jūlijā