Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 669

Rīgā 1997.gada 30.decembrī (prot. nr.73 6.§)

Par Zemkopības ministrijas valdījumā esošo valsts īpašuma objektu nodošanu pašvaldību īpašumā

1. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību mantas atsavināšanas kārtību" 35.pantu, kā arī ievērojot Zemkopības ministrijas un Rīgas pilsētas pašvaldības savstarpējo vienošanos, atļaut Zemkopības ministrijai - valsts īpašuma valdītājai - nodot bez atlīdzības Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā dienesta viesnīcu Rīgā, Rusova ielā 32.

2. Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" Pārejas noteikumu 2.punktu, kā arī ievērojot Zemkopības ministrijas un Gulbenes rajona Jaungulbenes pagasta pašvaldības savstarpējo vienošanos, atļaut Zemkopības ministrijai - valsts īpašuma valdītājai - nodot bez atlīdzības Gulbenes rajona Jaungulbenes pagasta pašvaldības īpašumā dzīvojamās mājas Gulbenes rajona Jaungulbenes pagastā, Parka ielā 1, 4 un Ezera ielā 1, 2, 3, 4, 5, kā arī dzīvojamo māju "Priedkalne" nr.1.

Ministru prezidenta vietā - vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Ministru prezidenta biedrs A.Gorbunovs

Zemkopības ministrs A.Rāviņš