Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.124

Rīgā 2000.gada 28.martā (prot. Nr.14 24.§)
Kārtība, kādā tautas skaitīšanā iegūstama informācija par atsevišķām Latvijas iedzīvotāju grupām

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā tautas skaitīšanā iegūstama informācija par šādām personām:

1.1. par Latvijas Republikas diplomātiskā dienesta personām un to ģimenes locekļiem;

1.2. par personām, kas Latvijas valsts uzdevumā strādā starptautiskajās organizācijās un kas pagaidām dzīvo ārpus Latvijas teritorijas;

1.3. par personām, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir slēgta tipa militāra apmetne;

1.4. par Latvijas Republikas militārpersonām un to ģimenes locekļiem, kas pagaidām dzīvo ārpus Latvijas teritorijas;

1.5. par personām, kas dzīvo veco ļaužu pansionātos (centros), bērnu bāreņu aprūpes centros un bērnunamos patversmēs;

1.6. par personām, kas atrodas ieslodzījuma vietās.

2. Tautas skaitīšanā atbilstoši tautas skaitīšanas programmai informāciju par Latvijas Republikas diplomātiskā dienesta personām, to ģimenes locekļiem, kā arī par personām, kas Latvijas valsts uzdevumā strādā starptautiskajās organizācijās un kas pagaidām dzīvo ārpus Latvijas teritorijas, vāc un apkopo Ārlietu ministrijas pilnvarotas personas.

3. Tautas skaitīšanā atbilstoši tautas skaitīšanas programmai informāciju par personām, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir slēgta tipa militāra apmetne, par Latvijas Republikas militārpersonām un to ģimenes locekļiem, kas pagaidām dzīvo ārpus Latvijas teritorijas, vāc un apkopo Aizsardzības ministrijas pilnvarotas personas.

4. Tautas skaitīšanā atbilstoši tautas skaitīšanas programmai informāciju par personām, kas atrodas ieslodzījuma vietās, vāc un apkopo Tieslietu ministrijas pilnvarotas personas.

5. Šo noteikumu 2., 3. un 4.punktā norādīto ministriju pilnvarotās personas informāciju par tautas skaitīšanu iegūst saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes apstiprinātajām tautas skaitīšanas veidlapām un rokasgrāmatām.

6. Tautas skaitīšanā informāciju par personām, kas dzīvo veco ļaužu pansionātos (centros), bērnu bāreņu aprūpes centros un bērnunamos patversmēs, vāc un apkopo Centrālā statistikas pārvalde vispārējā kārtībā.

Ministru prezidents A.Šķēle

Ekonomikas ministrs V.Makarovs
01.04.2000