Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 654

Rīgā 2021. gada 17. septembrī (prot. Nr. 61 33. §)

Par apropriācijas pārdali no budžeta resora "74. Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmais finansējums" programmas 11.00.00 "Demogrāfijas pasākumi" uz Izglītības un zinātnes ministrijas budžetu un Sabiedrības integrācijas fonda budžetu

1. Finanšu ministrijai no budžeta resora "74. Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmais finansējums" programmas 11.00.00 "Demogrāfijas pasākumi" pārdalīt uz Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta apakšprogrammu 03.06.00 "Sociālo stipendiju fonds "Studētgods"" 1 128 179 euro un uz Sabiedrības integrācijas fonda budžeta programmu 01.00.00 "Sabiedrības integrācijas fonda vadība" 8105 euro, lai nodrošinātu nepieciešamo finansējumu sociālo stipendiju "Studētgods" ieviešanai ar 2021. gada 1. septembri studējošiem no daudzbērnu ģimenēm, tai skaitā sociālo stipendiju "Studētgods" nodrošināšanai, datu apmaiņas risinājumu izstrādei un ieviešanai, kā arī datu manuālai apstrādei līdz datu apmaiņas risinājumu ieviešanai.

2. Izglītības un zinātnes ministrijai un Sabiedrības integrācijas fondam normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu apropriācijas pārdalei atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par apropriācijas izmaiņām atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam un, ja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija piecu darbdienu laikā pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nav izteikusi iebildumus, veikt apropriācijas izmaiņas.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Izglītības un zinātnes ministre A. Muižniece

17.09.2021