Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 542

Rīgā 2021. gada 10. augustā (prot. Nr. 55 29. §)

Par valsts līdzdalības saglabāšanu sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja" un vispārējo stratēģisko mērķi

Pamatojoties uz Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 4. un 7. pantu un Valsts pārvaldes iekārtas likuma 88. panta pirmās daļas 2. punktu:

1. Saglabāt valsts līdzdalību sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja" (reģistrācijas Nr. 41203024801).

2. Noteikt sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja" vispārējo stratēģisko mērķi - nodrošināt Latvijas literatūras iekļaušanos starptautiskā apritē un tās attīstību, sniegt atbalstu literārā darba veikšanai daudzfunkcionālā starptautisku rakstnieku un tulkotāju centrā, palielināt Latvijas literatūras prestižu un atpazīstamību Latvijā, kā arī veicināt literatūras eksportu ārvalstīs.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Kultūras ministrs N. Puntulis

10.08.2021