Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 338

Rīgā 2021. gada 18. maijā (prot. Nr. 42 27. §)

Par ziedojuma pieņemšanu kvalitatīvas tiešsaistes informācijas atainošanai

1. Lai īstenotu sabiedriski nozīmīgu mērķi - ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību - un nodrošinātu, ka tiešsaistē ir viegli atrodama un prioritāri pieejama kvalitatīva informācija par Covid-19 infekcijas izplatību ierobežojošiem pasākumiem un atbalsta mehānismiem, atļaut Valsts kancelejai pieņemt akciju sabiedrības "Google LLC" ziedojumu - tiešsaistes reklāmas kredītus 100 000 ASV dolāru vērtībā.

2. Pēc šā rīkojuma 1. punktā minētā ziedojuma pieņemšanas noteikt Valsts kanceleju par atbildīgo institūciju saņemtā ziedojuma izmantošanas uzraudzībā un kontrolē.

3. Pēc šā rīkojuma 1. punktā minētā ziedojuma pieņemšanas atļaut Valsts kancelejai minētos tiešsaistes reklāmas kredītus izmantot šādiem mērķiem:

3.1. 30 % no ziedojuma kopējā apjoma - lai tiešsaistē prioritāri būtu pieejama tīmekļvietne covid19.gov.lv;

3.2. 30 % no ziedojuma kopējā apjoma - lai tiešsaistē prioritāri būtu pieejama Finanšu ministrijas un tās pārvaldības iestāžu sniegtā informācija par atbalsta mehānismiem;

3.3. 40 % no ziedojuma kopējā apjoma - lai tiešsaistē prioritāri būtu pieejama Veselības ministrijas un tās pārvaldības iestāžu sniegtā informācija par drošības pasākumiem un vakcināciju.

4. Lai sasniegtu šā rīkojuma 1. punktā minēto mērķi - sabiedrības informēšanu par Covid-19 infekcijas izplatību ierobežojošiem pasākumiem un atbalsta mehānismiem, nav nepieciešams noskaidrot citu publisku personu vai to iestāžu vajadzības.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Finanšu ministrs J. Reirs

18.05.2021