Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 308

Rīgā 2021. gada 12. maijā (prot. Nr. 40 41. §)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Centrālajai vēlēšanu komisijai finansējumu, kas nepārsniedz 277 808 euro, lai nodrošinātu 2021. gada 5. jūnija pašvaldību domes vēlēšanu vadības sistēmas tehnisko atbalstu.

2. Centrālajai vēlēšanu komisijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu par šā rīkojuma 1. punktā minēto līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" atbilstoši faktiski nepieciešamajam apmēram (saskaņā ar iepirkuma rezultātiem un faktiski veiktajiem darbiem).

3. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai pēc 2021. gada 5. jūnijā notikušajām pašvaldību domes vēlēšanām veikt Centrālās vēlēšanu komisijas informācijas sistēmu auditu. Ar auditu saistītos izdevumus segt no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas līdzekļiem.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministrs A. T. Plešs

12.05.2021