Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 345

Rīgā 2019. gada 11. jūlijā (prot. Nr. 32 47. §)

Par apropriācijas pārdali no Ekonomikas ministrijas budžeta apakšprogrammas uz Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta apakšprogrammu

1. Atbalstīt apropriācijas pārdali 2019. gadā 693 813 euro apmērā, samazinot izdevumus Ekonomikas ministrijas budžeta programmas 29.00.00 "Enerģētikas politikas ieviešana" apakšprogrammā 29.02.00 "Elektroenerģijas lietotāju atbalsts" un palielinot izdevumus Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas 03.00.00 "Augstākā izglītība" apakšprogrammā 03.01.00 "Augstskolas", lai nodrošinātu finansējumu Izglītības un zinātnes ministrijai inovatīvas studiju programmas izveidei informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.

2. Ekonomikas ministrijai un Izglītības un zinātnes ministrijai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā sagatavot un iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu valsts budžeta apropriācijas pārdalei atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

3. Finanšu ministram normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā informēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju par šā rīkojuma 1. punktā minēto apropriācijas pārdali un pēc Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas atļaujas saņemšanas veikt apropriācijas pārdali.

Ministru prezidenta vietā -
Ministru prezidenta biedrs,
tieslietu ministrs J. Bordāns

Ekonomikas ministrs R. Nemiro