Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr. 80

Rīgā 2018. gada 19. oktobrī

Par 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem

Apkopojusi 2018. gada 6. oktobra 13. Saeimas vēlēšanu rezultātus, saskaņā ar likuma "Par Centrālo vēlēšanu komisiju" 5. pantu un 6. panta 7.3 punktu, Saeimas vēlēšanu likuma 38. un 39. pantu Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

1. Noteikt, ka septiņi kandidātu saraksti saņēmuši vairāk par pieciem procentiem no 13. Saeimas vēlēšanās nodoto balsu kopskaita un ieguvuši šādu Saeimas deputātu vietu skaitu:

Saraksta numurs

Saraksta nosaukums

Vietu skaits vēlēšanu apgabalos

Rīgas

Vidzemes

Zemgales

Latgales

Kurzemes

Kopā

2.

Jaunā konservatīvā partija

5

5

2

2

2

16

4.

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

4

4

2

1

2

13

9.

"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

11

3

2

6

1

23

10.

Attīstībai/Par!

5

4

2

1

1

13

13.

Jaunā VIENOTĪBA

3

2

1

1

1

8

15.

Politiskā partija "KPV LV"

5

4

3

1

3

16

16.

Zaļo un Zemnieku savienība

2

3

2

2

2

11

  Kopā

35

25

14

14

12

100

2. Noteikt, ka 13. Saeimā ievēlēti:

2.1. Jaunā konservatīvā partija

2.1.1. Rīgas vēlēšanu apgabalā

Juta Strīķe

Gatis Eglītis

Tālis Linkaits

Linda Ozola

Reinis Znotiņš

2.1.2. Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Jānis Bordāns

Evita Zālīte-Grosa

Dagmāra Beitnere-Le Galla

Anita Muižniece

Normunds Žunna

2.1.3. Zemgales vēlēšanu apgabalā

Krišjānis Feldmans

Sandis Riekstiņš

2.1.4. Latgales vēlēšanu apgabalā

Ilga Šuplinska

Juris Rancāns

2.1.5. Kurzemes vēlēšanu apgabalā

Juris Jurašs

Uldis Budriķis

2.2. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

2.2.1. Rīgas vēlēšanu apgabalā

Dace Melbārde

Rihards Kols

Aleksandrs Kiršteins

Ritvars Jansons

2.2.2. Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Raivis Dzintars

Ināra Mūrniece

Jānis Dombrava

Romāns Naudiņš

2.2.3. Zemgales vēlēšanu apgabalā

Edvīns Šnore

Inguna Rībena

2.2.4. Latgales vēlēšanu apgabalā

Edmunds Teirumnieks

2.2.5. Kurzemes vēlēšanu apgabalā

Janīna Kursīte-Pakule

Ilze Indriksone

2.3. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

2.3.1. Rīgas vēlēšanu apgabalā

Vjačeslavs Dombrovskis

Andrejs Klementjevs

Jānis Urbanovičs

Regīna Ločmele-Luņova

Jūlija Stepaņenko

Boriss Cilevičs

Ivans Klementjevs

Igors Pimenovs

Artūrs Rubiks

Ļubova Švecova

Nikolajs Kabanovs

2.3.2. Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Sergejs Dolgopolovs

Jānis Ādamsons

Evija Papule

2.3.3. Zemgales vēlēšanu apgabalā

Ivars Zariņš

Vitālijs Orlovs

2.3.4. Latgales vēlēšanu apgabalā

Inga Goldberga

Ivans Ribakovs

Edgars Kucins

Jānis Krišāns

Vladimirs Nikonovs

Jānis Tutins

2.3.5. Kurzemes vēlēšanu apgabalā

Valērijs Agešins

2.4. Attīstībai/Par!

2.4.1. Rīgas vēlēšanu apgabalā

Daniels Pavļuts

Mārtiņš Staķis

Vita Anda Tērauda

Inese Voika

Marija Golubeva

2.4.2. Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Artis Pabriks

Andris Skride

Inese Ikstena

Dace Rukšāne-Ščipčinska

2.4.3. Zemgales vēlēšanu apgabalā

Artūrs Toms Plešs

Ilmārs Dūrītis

2.4.4. Latgales vēlēšanu apgabalā

Mārtiņš Bondars

2.4.5. Kurzemes vēlēšanu apgabalā

Juris Pūce

2.5. Jaunā VIENOTĪBA

2.5.1. Rīgas vēlēšanu apgabalā

Edgars Rinkēvičs

Ojārs Ēriks Kalniņš

Andrejs Judins

2.5.2. Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Inese Lībiņa-Egnere

Ainars Latkovskis

2.5.3. Zemgales vēlēšanu apgabalā

Jānis Reirs

2.5.4. Latgales vēlēšanu apgabalā

Aldis Adamovičs

2.5.5. Kurzemes vēlēšanu apgabalā

Arvils Ašeradens

2.6. Politiskā partija "KPV LV"

2.6.1. Rīgas vēlēšanu apgabalā

Artuss Kaimiņš

Aldis Gobzems

Didzis Šmits

Ivars Puga

Iveta Benhena-Bēkena

2.6.2. Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Linda Liepiņa

Aldis Blumbergs

Karina Sprūde

Ieva Krapāne

2.6.3. Zemgales vēlēšanu apgabalā

Kaspars Ģirģens

Ralfs Nemiro

Jānis Vitenbergs

2.6.4. Latgales vēlēšanu apgabalā

Janīna Kursīte

2.6.5. Kurzemes vēlēšanu apgabalā

Atis Zakatistovs

Ramona Petraviča

Ēriks Pucens

2.7. Zaļo un Zemnieku savienība

2.7.1. Rīgas vēlēšanu apgabalā

Dana Reizniece-Ozola

Anda Čakša

2.7.2. Vidzemes vēlēšanu apgabalā

Māris Kučinskis

Raimonds Bergmanis

Armands Krauze

2.7.3. Zemgales vēlēšanu apgabalā

Viktors Valainis

Uldis Augulis

2.7.4. Latgales vēlēšanu apgabalā

Jānis Dūklavs

Janīna Jalinska

2.7.5. Kurzemes vēlēšanu apgabalā

Gundars Daudze

Jānis Vucāns

Šo lēmumu kandidātu sarakstu iesniedzēji triju darbdienu laikā no tā pieņemšanas dienas var pārsūdzēt Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamentā, Brīvības bulvārī 36, Rīgā, LV-1511.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A. Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs R. Eglājs