Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 633

Rīgā 2018. gada 16. oktobrī (prot. Nr. 48 2. §)

Grozījumi Ministru kabineta 2016. gada 15. jūlija noteikumos Nr. 468 "Starptautisko un nacionālo sankciju izpildes kārtība"

Izdoti saskaņā ar Starptautisko un
Latvijas Republikas nacionālo sankciju likuma

11. panta ceturto un piekto daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2016. gada 15. jūlija noteikumos Nr. 468 "Starptautisko un nacionālo sankciju izpildes kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2016, 139. nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot 5., 6., 7. un 8. punktā vārdus "no Ārlietu ministrijas".

2. Svītrot 15. punktu.

3. Izteikt 16., 17. un 18. punktu šādā redakcijā:

"16. Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienests piemēro finanšu ierobežojumus cīņai pret starptautisko terorismu vai masveida iznīcināšanas ieroču izgatavošanu, glabāšanu, pārvietošanu, lietošanu vai izplatīšanu neatkarīgi no tā, vai pret sankciju subjektu ir ierosināta operatīvās uzskaites lieta vai uzsākts kriminālprocess.

17. Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienests piemēro finanšu ierobežojumus cīņai pret starptautisko terorismu vai masveida iznīcināšanas ieroču izgatavošanu, glabāšanu, pārvietošanu, lietošanu vai izplatīšanu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanu un normatīvajiem aktiem par neparasta darījuma pazīmju sarakstu un kārtību, kādā sniedzami ziņojumi par neparastiem vai aizdomīgiem darījumiem.

18. Ja Ministru kabinets ir noteicis sankcijas cīņai pret starptautisko terorismu vai masveida iznīcināšanas ieroču izgatavošanu, glabāšanu, pārvietošanu, lietošanu vai izplatīšanu un sankciju subjekts tās nav apstrīdējis, tad Ārlietu ministrija var iesniegt attiecīgo sankciju sarakstu Apvienoto Nāciju Organizācijā, Eiropas Savienībā vai arī citā starptautiskā organizācijā un lūgt šīs starptautiskās organizācijas izvērtēt nepieciešamību minētās sankcijas iekļaut starptautiskajos sankciju sarakstos."

4. Svītrot 19. punkta otro teikumu.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Ārlietu ministra vietā -
iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis

19.10.2018