Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr. 49

Rīgā 2018. gada 17. augustā

Par A. Zablocka svītrošanu no 13. Saeimas deputātu kandidātu saraksta

2018. gada 27. jūlijā Centrālā vēlēšanu komisija reģistrēja Rīcības partijas kandidātu sarakstus 13. Saeimas vēlēšanām.

Lai konstatētu, vai pieteiktie kandidāti atbilst Saeimas vēlēšanu likuma (turpmāk - likums) 4. panta prasībām un uz viņiem neattiecas likuma 5. pantā minētie ierobežojumi, Centrālā vēlēšanu komisija nosūtīja kandidātu sarakstus likuma 13. panta trešajā daļā noteiktajām kompetentajām institūcijām.

2018. gada 9. augustā Centrālajā vēlēšanu komisijā saņemta Iekšlietu ministrijas Informācijas centra vēstule Nr. 14-10/7436 ar informāciju, ka pēc tā rīcībā esošajām ziņām uz Rīcības partijas deputāta kandidātu Aivaru Zablocki attiecas Saeimas vēlēšanu likuma 5. panta 4. punktā minētais ierobežojums.

Pamatojoties uz augstākminēto, saskaņā ar likuma 5. panta 4. punktu, 13. panta otrās daļas 1. punkta "a" apakšpunktu un trešās daļas 4. punktu, Centrālā vēlēšanu komisija

nolemj:

svītrot Aivaru Zablocki no Rīcības partijas deputātu kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā.

Šo lēmumu triju darbdienu laikā no tā pieņemšanas dienas var pārsūdzēt Administratīvajā apgabaltiesā, Baldones ielā 1A, Rīgā, LV - 1007.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A. Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs R. Eglājs

17.08.2018