Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 249

Rīgā 2016. gada 13. aprīlī (prot. Nr. 17 15. §)

Par būves - stadiona - nodošanu bez atlīdzības Viļānu novada pašvaldības īpašumā

1. Saskaņā ar Publiskas personas mantas atsavināšanas likuma 42. panta pirmo daļu, 43. pantu un pārejas noteikumu 3. punktu atļaut Izglītības un zinātnes ministrijai nodot bez atlīdzības Viļānu novada pašvaldības īpašumā valstij piekrītošo būvi - stadionu (būves kadastra apzīmējums 7817 003 0611 003) (bez adreses) (turpmāk - būve) -, lai saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 15. panta pirmās daļas 6. punktu to izmantotu pašvaldības funkciju īstenošanai - veselības aprūpes pieejamības nodrošināšanai, kā arī iedzīvotāju veselīga dzīvesveida un sporta attīstības veicināšanai.

2. Viļānu novada pašvaldībai būvi bez atlīdzības nodot valstij, ja tā vairs netiek izmantota šā rīkojuma 1. punktā minēto funkciju īstenošanai.

3. Viļānu novada pašvaldībai, nostiprinot zemesgrāmatā īpašuma tiesības uz būvi:

3.1. norādīt, ka īpašuma tiesības nostiprinātas uz laiku, kamēr Viļānu novada pašvaldība nodrošina šā rīkojuma 1. punktā minēto funkciju īstenošanu;

3.2. ierakstīt atzīmi par aizliegumu atsavināt būvi un apgrūtināt to ar hipotēku.

4. Šā rīkojuma 3.2. apakšpunktā minēto aizliegumu - apgrūtināt būvi ar hipotēku - nepiemēro, ja tā tiek ieķīlāta par labu valstij (Valsts kases personā), lai apgūtu Eiropas Savienības fondu līdzekļus.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis