Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 712

Rīgā 2015. gada 11. novembrī (prot. Nr. 58 14. §)

Par Ministru kabineta balvas piešķiršanu

Atbalstīt Ministru kabineta Apbalvošanas padomes priekšlikumu un saskaņā ar Ministru kabineta 2010. gada 5. oktobra noteikumu Nr. 928 "Kārtība, kādā dibināmi valsts institūciju un pašvaldību apbalvojumi" 30. punktu piešķirt Ministru kabineta balvu:

1. Literatūrzinātniecei Gundegai Grīnumai par mūža ieguldījumu Raiņa un Aspazijas daiļrades pētniecībā, kā arī par ieguldījumu Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas gada sekmīgā norisē.

2. Pedagoģei, horeogrāfei, Deju svētku virsvadītājai, Triju Zvaigžņu ordeņa virsniecei Ingrīdai Edītei Saulītei par mūža ieguldījumu dejas mākslā, Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un tālāknodošanā.

3. Centrālās statistikas pārvaldes priekšniecei Aijai Žīgurei par ilggadēju un profesionālu darbu, kā arī inovatīvu pieeju valsts statistikas sistēmas attīstībā.

4. Nodibinājuma "Latvijas Olimpiešu sociālais fonds" valdes priekšsēdētājai basketbolistei Iulijakai Semjonovai par mūža ieguldījumu sportā.

5. Valsts sociālās aprūpes centra "Latgale" direktorei Mārītei Grigānei par ieguldījumu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kvalitātes pilnveidošanā personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem, personāla profesionalitātes celšanā, kā arī radošu pieeju centra infrastruktūras pilnveidošanā.

6. Biedrībai "Latvijas Politiski represēto apvienība" par nozīmīgu ieguldījumu latviešu tautas vēsturiskās atmiņas saglabāšanā un nacionālo vērtību stiprināšanā.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Kultūras ministre Dace Melbārde

11.11.2015