Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.771

Rīgā 2014.gada 10.decembrī (prot. Nr.69 28.§)

Par pirmtiesību izmantošanu uz bezmantinieku mantu - nekustamo īpašumu "Kadaga 8"-33 Kadagā, Ādažu novadā, - un tā nodošanu Ādažu novada pašvaldības īpašumā

1. Pamatojoties uz Civillikuma 416. pantu un Publiskas personas mantas atsavināšanas likuma 5. panta desmito daļu, pārņemt nekustamo īpašumu (kadastra Nr. 8044 900 1241) "Kadaga 8"-33 Kadagā, Ādažu novadā, kas atzīts par bezmantinieku mantu, un nodot to Ādažu novada pašvaldības īpašumā.

2. Ādažu novada pašvaldībai, ievērojot Publiskas personas mantas atsavināšanas likuma 5. panta desmito daļu, iemaksāt no pašvaldības budžeta līdzekļiem zvērināta tiesu izpildītāja depozīta kontā naudas līdzekļus nekustamā īpašuma novērtējuma apmērā.

3. Ādažu novada pašvaldībai šā rīkojuma 1. punktā minēto nekustamo īpašumu izmantot pašvaldības funkcijas īstenošanai - dzīvokļa jautājumu risināšanai, kas saistīti ar palīdzības sniegšanu personām, kuras atbilstoši normatīvajiem aktiem ir atzītas par tiesīgām saņemt attiecīgo palīdzību.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministra vietā -
tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs