Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.554

Rīgā 2014.gada 1.oktobrī (prot. Nr.51 25.§)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Finanšu ministrijai no valsts budžeta programmas 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai 58 559 euro pārskaitīšanai Siguldas novada pašvaldībai, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2014. gada jūlijā spēcīgu lietusgāžu un vēja laikā radīto postījumu novēršanu, tai skaitā:

1.1. Pils ielas, Gaujas ielas, Laurenču ielas, Krišjāņa Barona ielas, Doņu ielas, Stacijas ielas, Līvkalna ielas, Meldru ielas, Mālkalnu ielas, Kraukļalas ielas un Dārza ielas Siguldā remontam;

1.2. ceļa Dainas-Bēršas un C14 ceļa uz Klaukām (Jaunozoli-Klaukas) remontam;

1.3. nogāzes nostiprināšanai Siguldas kapos Miera ielā 24, Siguldā;

1.4. arhīva ēkas jumta remontam Pils ielā 16, Siguldā;

1.5. Siguldas pilskalna teritorijas sakārtošanai Pils ielā 18, Siguldā.

2. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai šā rīkojuma 1. punktā minēto finansējumu pārskaitīt Siguldas novada pašvaldībai pēc tam, kad pašvaldība būs iesniegusi attiecīgus dokumentus (līgumu, rēķinu kopijas), kas apliecina, ka tā ir nodrošinājusi ne mazāk kā 30 procentu no finansējuma, kas nepieciešams, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar 2014. gada jūlijā spēcīgu lietusgāžu un vēja laikā radīto postījumu novēršanu.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Vides aizsardzības un
reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš

01.10.2014