Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.427

Rīgā 2014.gada 29.jūlijā (prot. Nr.41 4.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2011.gada 22.februāra noteikumos Nr.136 "Noteikumi par brīvdienu mītnes ilgtermiņa lietošanas tiesību līgumu, brīvdienu pakalpojumu ilgtermiņa līgumu, brīvdienu mītnes ilgtermiņa lietošanas tiesību vai brīvdienu pakalpojumu tālākpārdošanas līgumu un brīvdienu mītnes ilgtermiņa tiesību apmaiņas līgumu"

Izdoti saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma
11.panta trīspadsmito daļu
un Reklāmas likuma 7.panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2011. gada 22. februāra noteikumos Nr. 136 "Noteikumi par brīvdienu mītnes ilgtermiņa lietošanas tiesību līgumu, brīvdienu pakalpojumu ilgtermiņa līgumu, brīvdienu mītnes ilgtermiņa lietošanas tiesību vai brīvdienu pakalpojumu tālākpārdošanas līgumu un brīvdienu mītnes ilgtermiņa tiesību apmaiņas līgumu" (Latvijas Vēstnesis, 2011, 30. nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot 2., 3. un 4. pielikumā vārdus "pārvaldes lēmumiem, izmaksu palielināšanos, kā arī par".

2. Aizstāt 3. pielikuma 2. daļā vārdus "Atteikuma tiesību darbības termiņa laikā" ar vārdiem "Līdz brīdim, kad pārdevējs un patērētājs ir vienojušies par būtiskām līguma sastāvdaļām, noslēdzot līgumu par brīvdienu mītnes ilgtermiņa lietošanas tiesību vai ilgtermiņa brīvdienu pakalpojumu pārdošanu, vai brīvdienu mītnes ilgtermiņa lietošanas tiesību vai ilgtermiņa brīvdienu pakalpojumu tālākpārdošanas līgums tiek izbeigts citā veidā".

3. Svītrot 4. pielikuma 1. daļā vārdus "(piemēram, tirgvedība)".

4. Aizstāt 4. pielikuma 1. daļā vārdus "Laikposms, kurā patērētājs var izmantot tiesības" ar vārdiem "Laikposms, kurā patērētājs var izmantot līgumā paredzētās tiesības, un, ja nepieciešams, tā ilgums".

5. Aizstāt 4. pielikuma 1. daļā vārdu "noteikšana" ar vārdu "aprēķins".

6. Papildināt 4. pielikuma 2. daļu pēc vārdiem "ja tas ir pēc līguma vai priekšlīguma dienas" ar vārdiem "Ja apmaiņas līgumu patērētājam piedāvā vienlaikus ar mītnes lietošanas tiesību līgumu, abiem līgumiem piemēro vienu atteikuma termiņu".

7. Papildināt 5. pielikuma ceturto teikumu pēc vārdiem "un beidzas" ar vārdiem "jebkurā gadījumā".

8. Izteikt 5. pielikuma 3. piezīmi šādā redakcijā:

"3 Rekvizītus "patērētāja(-u) paraksts(-i)" un "datums" aizpilda, ja dokuments ir sagatavots papīra formā."

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis

02.08.2014