Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

Ministru kabineta noteikumi Nr.234

Rīgā 2013.gada 30.aprīlī (prot. Nr.26 19.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2007.gada 20.novembra noteikumos Nr.781 "Kārtība, kādā reģistrē personas, kurām izmaksāti uzturlīdzekļi no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, un parādniekus, kā arī izsniedz ziņas par minētajām personām"

Izdoti saskaņā ar Uzturlīdzekļu garantiju fonda likuma 4.panta 3.punktu
un Bērnu tiesību aizsardzības likuma 65.3 panta 2.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2007.gada 20.novembra noteikumos Nr.781 "Kārtība, kādā reģistrē personas, kurām izmaksāti uzturlīdzekļi no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, un parādniekus, kā arī izsniedz ziņas par minētajām personām" (Latvijas Vēstnesis, 2007, 188.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 4.4.apakšpunktā vārdus "uzturlīdzekļu izmaksas pārtraukšanu vai izbeigšanu" ar vārdiem "vai uzturlīdzekļu izmaksas izbeigšanu".

2. Aizstāt 8.1.apakšpunktā skaitli un vārdu "4.punktu" ar skaitli un vārdu "3.punktu".

3. Izteikt 8.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"8.2. par uzturlīdzekļu izmaksas izbeigšanu un atbilstoši Civilprocesa likuma 572.1 panta trešajai daļai ir apliecinājusi prasījuma neesību pret parādnieku."

4. Papildināt noteikumus ar 9.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"9.5. izmantojot vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv pieejamos elektroniskos pakalpojumus "parādu informācijas sniegšana" un "lietas izskatīšanas procesa informācijas sniegšana"."

5. Papildināt noteikumus ar 10.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"10.4. kredītiestādēm, kredītiestāžu filiālēm, kapitālsabiedrībām, kas sniedz kreditēšanas un finanšu līzinga pakalpojumus, apdrošināšanas sabiedrībām un elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējiem - ziņas par parādnieku, ar kuru tie dibina vai groza līgumsaistības."

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Tieslietu ministrs J.Bordāns