Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta noteikumi Nr.248

Rīgā 2012.gada 10.aprīlī (prot. Nr.19 5.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2011.gada 17.maija noteikumos Nr.378 "Zāļu reklamēšanas kārtība un kārtība, kādā zāļu ražotājs ir tiesīgs nodot ārstiem bezmaksas zāļu paraugus''

Izdoti saskaņā ar Farmācijas likuma 5.panta 5.punktu un
56.pantu un Reklāmas likuma 7.panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2011.gada 17.maija noteikumos Nr.378 "Zāļu reklamēšanas kārtība un kārtība, kādā zāļu ražotājs ir tiesīgs nodot ārstiem bezmaksas zāļu paraugus'' (Latvijas Vēstnesis, 2011, 78.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 6.punktā vārdus "Veselības ekonomikas centra" ar vārdiem "Nacionālā veselības dienesta".

2. Izteikt 12.punktu šādā redakcijā:

"12. Šo noteikumu 11.punktā minētie aizliegumi neattiecas uz vakcīnām, kuras reklāmas devējs reklamē vakcinācijas kampaņas laikā. Jautājumu par vakcinācijas kampaņu, pamatojoties uz reklāmas devēja iesniegumu un pieejamajiem epidemioloģiskajiem datiem, 15 dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas izskata Slimību profilakses un kontroles centrs. Ja Slimību profilakses un kontroles centrs pieņem lēmumu par vakcinācijas kampaņas apstiprināšanu, tas nosaka vakcinācijas kampaņas laiku un informē Veselības inspekciju un reklāmas devēju."

3. Aizstāt 33.punktā vārdus "Infektoloģijas centra" ar vārdiem "Slimību profilakses un kontroles centra".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Veselības ministre I.Circene

13.04.2012