Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.633

Rīgā 2010.gada 1.novembrī (prot. Nr.55 44.§)

Par valsts budžeta programmas "Valsts aizsardzība, drošība un integrācija NATO" līdzekļu izlietojumu

1. Saskaņā ar likuma "Par valsts budžetu 2010.gadam" 19.pantu piešķirt biedrībai "Latvijas Transatlantiskā organizācija" darbības nodrošināšanai 2010.gadā 8982 latus no Aizsardzības ministrijai piešķirtajiem valsts budžeta programmas "Valsts aizsardzība, drošība un integrācija NATO" līdzekļiem.

2. Aizsardzības ministrijai sagatavot un noslēgt vienošanos ar biedrību "Latvijas Transatlantiskā organizācija" par šā rīkojuma 1.punktā minēto valsts budžeta līdzekļu piešķiršanu.

3. Lai saskaņā ar šā rīkojuma 1.punktu nodrošinātu biedrības "Latvijas Transatlantiskā organizācija" darbību, Aizsardzības ministrijai iesniegt Finanšu ministrijā priekšlikumus par līdzekļu pārdali no izdevumiem precēm un pakalpojumiem uz izdevumiem subsīdijām un dotācijām.

4. Par grāmatvedības datu pareizību un finanšu līdzekļu izlietojumu atbilstoši plānotajam ir atbildīga biedrība "Latvijas Transatlantiskā organizācija".

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Aizsardzības ministrs, tieslietu ministra pienākumu izpildītājs I.V.Lieģis

01.11.2010