Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas normatīvie noteikumi Nr.172

Rīgā 2009.gada 21.decembrī (prot. Nr.49 6.p.)

Grozījumi "Banku publisko ceturkšņa pārskatu sagatavošanas noteikumos"

Izdoti saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 8. panta otro daļu

Izdarīt Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 15.09.2006. normatīvajos noteikumos Nr. 145 "Banku publisko ceturkšņa pārskatu sagatavošanas noteikumi" (tālāk tekstā - noteikumi) šādus grozījumus:

Papildināt noteikumus ar 14.1 punktu šādā redakcijā:

"14.1 Banka, kura atbilstoši normatīvajiem aktiem saņem komercdarbības atbalstu, sniedz informāciju par bankas akcionāriem, kuriem bija būtiska līdzdalība bankas pamatkapitālā atbalsta piešķiršanas brīdī, un šo akcionāru - fizisko personu - laulātajiem, vecākiem un bērniem izsniegto kredītu, galvojumu (garantiju) un citu gūto labumu apmēru, procentu likmi, valūtu, līguma noslēgšanas datumu un līgumā noteikto atmaksas termiņu, kā arī no šīm personām par pakārtotajām saistībām un citām saistībām saņemto līdzekļu apmēru, procentu likmi, valūtu, līguma noslēgšanas datumu un līgumā noteikto atmaksas termiņu un apstākļiem, kas ļauj pieprasīt saistību pirmstermiņa izpildi. Banka šādu informāciju sniedz no pārskata perioda, kurā piešķirts komercdarbības atbalsts, līdz pārskata periodam, kurā tā pārtrauc saņemt komercdarbības atbalstu."

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja I.Krūmane

24.12.2009