Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.697

Rīgā 2009.gada 13.oktobrī (prot. Nr.67 68.§)

Par finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts pamatbudžeta apakšprogrammas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

 


1. Finanšu ministrijai no valsts pamatbudžeta apakšprogrammas 41.02.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" piešķirt Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai 246 592 latus pārskaitīšanai Daugavpils novada pašvaldībai investīciju projektam "Sventes vidusskolas ēkas rekonstrukcija un energoefektivitātes paaugstināšana", lai nodrošinātu mācību procesam atbilstošu un drošu vidi Sventes vidusskolā Daugavpils novada Sventē, Daugavpils ielā 1.

2. Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai:

2.1. pieprasīt no Daugavpils novada pašvaldības dokumentus par aizņēmuma no Valsts kases 265 000 latu apmērā faktisko izlietojumu;

2.2. pēc šā rīkojuma 2.1.apakšpunktā minēto dokumentu saņemšanas iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu no valsts pamatbudžeta apakšprogrammas 41.02.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"  tikai par to finansējuma apmēru, kas Daugavpils novada pašvaldībai papildus piešķirtajam aizdevumam ir nepieciešams 2009.gadā (pamatojot to ar apliecinošiem dokumentiem (rēķinu samaksa)), lai īstenotu  investīciju projektu "Sventes vidusskolas ēkas rekonstrukcija un energoefektivitātes paaugstināšana", nepārsniedzot 246 592 latus.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs E.Zalāns

13.10.2009