Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.583

Rīgā 2009.gada 27.augustā (prot. Nr.54 6.§)

Par valsts īpašuma privatizācijas fonda slēgšanu

 


Pamatojoties uz likuma "Par likuma "Par valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas fondiem" atzīšanu par spēku zaudējušu" pārejas noteikumu 1. un 3.punktu:

1. Slēgt valsts īpašuma privatizācijas fondu.

2. Ekonomikas ministrijai valsts īpašuma privatizācijas fondā esošos naudas līdzekļus ieskaitīt valsts budžetā.

3. Ekonomikas ministrijai administrēt no valsts īpašuma privatizācijas fonda līdzekļiem sniegto finansiālo atbalstu (līdzekļus, kas piešķirti komerc­darbības atbalstam un komersanta sanācijas procesam, kā arī izsniegtos aizdevumus), izņemot šā rīkojuma 4.punktā minēto finansiālo atbalstu.

4. Valsts akciju sabiedrībai "Latvijas Hipotēku un zemes banka" administrēt saskaņā ar Ministru kabineta 1996.gada 7.augusta rīkojumu Nr.329 "Par kredītresursu piešķiršanu no valsts īpašuma privatizācijas fonda līdzekļiem" un Ministru kabineta 1996.gada 27.decembra rīkojumu Nr.541 "Par valsts akciju sabiedrības "Latvijas Hipotēku un zemes banka" tiesībām izmantot valsts īpašuma privatizācijas fonda līdzekļus" no valsts īpašuma privatizācijas fonda līdzekļiem sniegto finansiālo atbalstu, izsniedzot aizdevumus komersantiem.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ekonomikas ministrs A.Kampars

27.08.2009