Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Finanšu ministrijas lēmums Nr.207

Rīgā 2009.gada 6.augustā

Par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu biedrībai "Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi""

 

Saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmo daļu Finanšu ministrija ir saņēmusi biedrības "Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi"" iesniegumu un pārējos šā panta otrajā un trešajā daļā minētos dokumentus.

Finanšu ministrija ir saņēmusi Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 29.jūlija atzinumu Nr.14-2009/153 ar ieteikumu piešķirt šai biedrībai sabiedriskā labuma organizācijas statusu, pamatojoties uz Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu. Atzinumā ir konstatēts, ka biedrības "Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi"" iesniegtie dokumenti atbilst Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 7.panta pirmajā un otrajā daļā noteiktajam un biedrības "Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi"" darbība atbilst sabiedriskā labuma organizācijas darbības būtībai.

Pamatojoties uz Sabiedriskā labuma komisijas 2009.gada 29.jūlija atzinumu Nr.14-2009/153, Finanšu ministrija saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 5.panta pirmo daļu nolemj piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu biedrībai "Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi"" (reģistrēta Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2006.gada 10.aprīlī, reģ.Nr.40008101382, juridiskā adrese: Liepāja, Tukuma iela 26).

Biedrības "Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi"" sabiedriskā labuma darbības veidi:

- labdarība;

- cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība;

- pilsoniskas sabiedrības attīstība;

- izglītības veicināšana;

- vides aizsardzība;

- kultūras veicināšana;

- sporta atbalstīšana;

- trūcīgo un sociāli maznodrošināto grupu sociālās labklājības celšana.

Saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 76.panta otro daļu un 79.panta pirmo daļu šo lēmumu viena mēneša laikā var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā (Rīgā, Antonijas ielā 6, LV-1010).

Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos D.Tauriņš

06.08.2009