Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.535

Rīgā 2009.gada 7.augustā (prot. Nr.51 23.§)

Par Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu

 

1. Saskaņā ar Ministru kabineta 1995.gada 22.aprīļa noteikumu Nr.116 "Ministru kabineta Atzinības raksta nolikums" 5.punktu pieņemt Ministru kabineta Apbalvošanas padomes priekšlikumu un piešķirt Ministru kabineta Atzinības rakstu:

1.1. profesorei, pedagoģijas habilitētajai doktorei, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Pedagoģijas zinātniskā institūta direktorei un vadošajai pētniecei Ausmai Šponai par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā, zinātniskajā un sabiedriskajā darbā;

1.2. profesorei, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenajai loceklei, filoloģijas habilitētajai doktorei, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas rektorei Dacei Markui par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā, zinātniskajā un sabiedriskajā darbā;

1.3. Saldus novada jaunatnes lietu koordinatorei un Saldus pilsētas Jaunatnes atpūtas un iniciatīvu centra "Šķūnis" darbiniecei Rudītei Muraševai par nozīmīgu ieguldījumu jauniešu pilnvērtīgā un vispusīgā attīstībā, viņu veiksmīgā iekļaušanā sabiedrībā un dzīves kvalitātes uzlabošanā.

2. Noteikt, ka Ministru kabineta Atzinības rakstu A.Šponai, D.Markui un R.Muraševai pasniedz izglītības un zinātnes ministre T.Koķe.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Izglītības un zinātnes ministra vietā - labklājības ministrs U.Augulis

07.08.2009