Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.738

Rīgā 2007.gada 6.novembrī (prot. Nr.62 4.§)
Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 25.aprīļa noteikumos Nr.322 "Noteikumi par pārvades sistēmas operatora ikgadējo novērtējuma ziņojumu"
Izdoti saskaņā ar Elektroenerģijas tirgus likuma 15.panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2006.gada 25.aprīļa noteikumos Nr.322 "Noteikumi par pārvades sistēmas operatora ikgadējo novērtējuma ziņojumu" (Latvijas Vēstnesis, 2006, 68.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 4.3.1. un 4.3.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.3.1. elektroenerģijas patēriņu gadā un iespējamos avotus tā segšanai (norāda tikai tos avotus, kas novērtējuma ziņojuma sagatavošanas dienā ir ekspluatācijā vai par kuriem ir informācija, ka noris to ieviešana un ekspluatācija tiks uzsākta tuvāko piecu gadu laikā);

4.3.2. jaudas pieprasījumu un iespējamos avotus tā segšanai pa stundām (norāda tikai tos avotus, kas novērtējuma ziņojuma sagatavošanas dienā ir ekspluatācijā vai par kuriem ir informācija, ka noris to ieviešana un ekspluatācija tiks uzsākta tuvāko piecu gadu laikā);".

2. Izteikt 4.3.6.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.3.6. pārvades sistēmas operatora secinājumus par elektroenerģijas ražošanas jaudu un elektroenerģijas pieejamību visu lietotāju elektroapgādes nodrošināšanai, ievērojot informāciju, kas sniegta saskaņā ar šo noteikumu 4.3.1. un 4.3.2.apakšpunktu;".

3. Izteikt 4.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.5. esošās un plānotās elektroenerģijas ražošanas jaudas, kas lielākas par 1 MW, kā arī nepieciešamie pasākumi, ja pieprasījums ir maksimāls vai ja trūkst viena vai vairāku piegādātāju (norāda tikai tās jaudas, kas novērtējuma ziņojuma sagatavošanas dienā ir ekspluatācijā vai par kurām ir informācija, ka noris to ieviešana un ekspluatācija tiks uzsākta tuvāko piecu gadu laikā)."

4. Papildināt noteikumus ar 7.punktu šādā redakcijā:

"7. Pārvades sistēmas operators līdz 2007.gada 30.novembrim atkārtoti iesniedz precizētu novērtējuma ziņojumu par 2007.gadu."

Ministru prezidents A.Kalvītis

Ekonomikas ministra pienākumu izpildītājs - tieslietu ministrs G.Bērziņš