Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.335

Rīgā 1999.gada 28.septembrī (prot. Nr.51 25.§)
Noteikumi par Eiropas Savienības Padomes noteikto sankciju režīmu pret Indonēzijas Republiku

1. Šie noteikumi saskaņā ar 1995.gada 12.jūnijā Luksemburgā parakstītā Eiropas līguma 4.pantu Latvijas Republikā nosaka Eiropas Savienības Padomes kopējā nostājā pausto sankciju režīmu pret Indonēzijas Republiku.

2. Aizliegts Latvijas Republikas fiziskajām un juridiskajām personām, kā arī citu valstu fiziskajām un juridiskajām personām, kuras legāli atrodas vai kuru pārstāvniecības ir reģistrētas Latvijas Republikā, piegādāt Indonēzijas Republikai tādas preces, tehniku un aprīkojumu, kas sekmē Indonēzijas Republikas iekšējo represiju politiku vai terorismu.

3. Aizliegts Latvijas Republikas fiziskajām un juridiskajām personām, kā arī citu valstu fiziskajām un juridiskajām personām, kuras legāli atrodas vai kuru pārstāvniecības ir reģistrētas Latvijas Republikā, jebkāda veida ieroču un tamlīdzīgu materiālu (ieskaitot munīciju, militāro transportu, militāro ekipējumu un rezerves daļas) tirdzniecību ar Indonēzijas Republiku vai to piegādi šai valstij.

4. Ārlietu ministrijai, Ekonomikas ministrijai, Finansu ministrijai, Iekšlietu ministrijai un Satiksmes ministrijai veikt šo noteikumu izpildei nepieciešamos pasākumus.

Ministru prezidents A.Šķēle

Ārlietu ministra vietā — kultūras ministre K.Pētersone
02.10.1999